70. Po siréně swing! Pilsner Jazz Band & Petr Kroutil a Original Vintage Orchestra

Měšťanská beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://web.mestanska-beseda.cz/aktualne/

Pilsner Jazz Band pořádá své pravidelné swingové tančírny již od roku 2013. Konají se zpravidla každou první středu v měsíci, kterou máme spojenou nejen s polední zkouškou sirén, ale také s atraktivním večerním swingovým programem pod názvem „Po siréně swing!“.

„Plzeň žije swingem!“

V uplynulých sedmi desítkách „sirén“ se vždy představil sám Pilsner Jazz Band následovaný jeho hostem – českým a někdy i zahraničním swingbandem. Na kulatou 70. „sirénu“ přijede opravdu výjimečné těleso, Original Vintage Orchestra – profesionální big band založený Petrem Kroutilem, který patří mezi swingovou špičku v ČR. Své posluchače si získal především energickými úpravami slavných moderních písní v dobovém stylu. Petr Kroutil aranžuje v rytmu swingu slavné písně třeba Bruno Marse, Amy Winehouse, ale i Visacího zámku, nebo například Tří sester. Orchestr si získal doposud každého, kdo jejich velkolepou show navštívil, v Plzni to však bude jejich premiéra, proto neváhejte a dorazte první únorovou středu do Besedy. Hraje se od 20:00 hod., taneční lekce s Lenkou Sekaninovou začíná již o hodinu dříve.

Pilsner Jazz Band má připravenou dramaturgii na první půlrok a rovnou může prozradit, na koho se můžete těšit v roce 2022. V Měšťanské besedě vystoupí v lednu The Cricketz, v únoru zmíněný Original Vintage Orchestra, v březnu rakovničtí Brass Band, v dubnu Pražská dixielandová společnost, v květnu skvělý bratislavský Fats Jazz Band a v červnu J. J. Jazzmen. Vstupenky jsou vždy v předprodeji Měšťanské besedy.

70. Po siréně swing! Pilsner Jazz Band & Petr Kroutil a Original Vintage Orchestra

zobrazit celý program rubriky

V programu

70. Po siréně swing! Pilsner Jazz Band & Petr Kroutil a Original Vintage Orchestra

2.2. 20:00

Měšťanská beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů