Březen v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:

Březen v Kině Beseda: 2x Kenneth Branagh, 2x Svěrák, 1x nový Batman.

Pomsta je tu. S novým měsícem vtrhne na plátna kin i nový film o Batmanovi (7. 3.). Ten už druhý rok bojuje proti zločinu a odhaluje korupci v Gothamu, která souvisí s jeho vlastní rodinou, a zároveň čelí sériovému vrahovi známému jako Hádankář.
V polovině března si můžete zajít na nejnovější adaptaci slavného detektivního románu Agathy Christie z roku 1937 – Smrt na Nilu (16. 3.). Tajemný thriller je dílem hvězdného filmového týmu, jenž stojí za zrodem celosvětového hitu Vražda v Orient Expressu z roku 2017, s pětinásobným kandidátem na Oscara Kennethem Branaghem v roli ikonického detektiva Hercule Poirota.

A ještě jednou Kenneth Branagh – slavný herec, režisér a scenárista natočil film o svém dětství. Příběh humorný a laskavý, zároveň ale drsný a trochu krutý. Místem jeho dětských her byl totiž severoirský Belfast, který nepatří k nejvyhledávanějším adresám. Drama Belfast Kino Beseda promítne 28. března.

Z českých novinek se můžete těšit na Betlémské světlo (10. a 21. 3.), které vzniklo na motivy povídek Zdeňka Svěráka, a ten si zahrál i hlavní roli stárnoucího spisovatele, nebo na komedii V létě ti řeknu, jak se mám (14. 3.) s Terezou Kostkovou v hlavní roli. Pod filmem je podepsán stejný tvůrčí tým, který má na svém kontě divácky úspěšné tituly Všechno nebo nic a Příliš osobní známost. Černá komedie Okupace (24. 3.) se odehrává jedné noci v zakouřeném baru, kde charaktery vlají jako oblaka cigaretového dýmu.
Kromě čerstvých novinek však Kino Beseda promítá i další snímky, které stále ještě stojí za zhlédnutí. Šokující skutečný příběh impéria italského módního domu Klan Gucci můžete zhlédnout 2. března, Ondříčkova Zátopka 9. března a rozhodně si nenechte ujít Mimořádnou událost (17. a 30. 3.).

↑ zpět na začátek článku ↑

Březen v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů