Čokoládový festival

Olympia Plzeň Písecká 972/1, Plzeň
e-mail: info@olympiaplzen.cz telefon: +420 377 918 932
web: http://www.olympiaplzen.cz/

Poznat čokoládu z celého světa v úplně novém světle a ochutnat například čokoládové pivo, víno, nebo dokonce kebab budou moci návštěvníci plzeňské Olympie na již desátém ročníku Čokoládového festivalu. Ten se uskuteční v prostorách obchodního centra v posledním únorovém víkendu od 25. do 27. února.
 
„Na festivalu návštěvníkům ukážeme, jak vařit s čokoládou, naučíme je, jak ji zdobit, správně ochutnávat, uchovávat i rozpoznat tu správnou kvalitu,“ uvádí Christophe Delatre, zástupce pořádající agentury, a dodává, že festival se honosí titulem „největší sladká událost v ČR“.

Své stánky na Čokoládovém festivalu rozloží přední čeští čokolatéři a prodejci nejrůznějších sladkých specialit, delikates a dobrot. Bude možné ochutnat i zakoupit čokoládu všech možných druhů a spolu s tím se dozvědět také mnoho zajímavostí. Odvážlivci se mohou těšit i na experimenty s různými příchutěmi či již zmiňované čokoládové pivo či víno.  

Návštěvníci budou mít možnost ochutnat a zakoupit si různé druhy čokolád u více než 40 stánků. Těšit se můžete například na společnosti ČokoKebab, Čokolandia, Kamelie – víno z Francie, Mr. Vonka, Jablíčko, Čo-Xo, Čokoládovna Janek, Koruna pralinky, Chocothopia, Smoothies and Candies, Judith Sweet Art a mnoho dalších.

„Pro návštěvníky budou na festivalu připraveny různé soutěže přímo na místě i on-line. Pro děti bude zařízen doprovodný program, pro dospělé posezení a odpočinek,“ dodává Lucie Juhászová, marketingová manažerka centra Olympia Plzeň.

Návštěvníkům nabídneme 2 hlavní sekce:
•    Prodejní stánky s degustacemi a čokoládovými specialitami
•    Dětské tvořivé dílničky

Program je pro návštěvníky připravený v čase:
pátek: 14:00–18:00 hod.
sobota: 10:00–18:00 hod.
neděle: 10:00–17:00 hod.

Čokoládový festival již deset let putuje různými městy České republiky a za tuto dobu se stal tou nejsladší akcí v celé naší zemi.
Vstup je zdarma.

Více informací najdete na www.olympiaplzen.cz a na www.cokoladovy-festival.cz.

↑ zpět na začátek článku ↑

Čokoládový festival

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů