Duben v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:

Duben je v Kině Beseda tak napěchován kvalitními filmy, že by se vám snad vyplatilo v sále i přespávat. Program odstartuje pěkně „zvostra“ – hned dvěma snímky, o kterých se hodně mluví. 2. dubna to je snímek Já, Olga Hepnarová a 2. až 29. dubna hned 6 projekcí nového trabantího cestopisu Dana Přibáně Trabantem do posledního dechu.
Tím ale nabídka českých filmů nekončí. Pobavit se můžete u Teorie tygra (4., 11. a 29. 4.) s Jiřím Bartoškou a Eliškou Balzerovou v hlavních rolích a určitě byste si neměli nechat ujít ani Zkázu krásou (1. a 14. 4.) popisující osudy Lídy Baarové.

„Duben – v Kině Beseda budem! A s námi trabanty Dana Přibáně i Olga Hepnarová.“

V dubnu vás také čekají hned dva filmové cykly. Přehlídka nejlepších filmů loňského roku Best of 2015 servíruje jeden oscarový snímek za druhým.  4. dubna se můžete ve filmu  Revenant Zmrtvýchvstání na vlastní oči přesvědčit, zda si Leonardo DiCaprio Oscara zaslouží. Saulův syn (13. 4.), který se může pochlubit Oscarem pro nejlepší zahraniční snímek, vás zavede do prostředí vyhlazovacího tábora Osvětim. Nejlepší film roku 2015, Spotlight, Kino Beseda promítá 25. dubna a o tři dny později je na programu další oscarový výherce – Osm hrozných režiséra Quentina Tarantina.
Druhá přehlídka proběhne první týden v dubnu – Ozvěny Febiofestu (6.–8. 4.) nabídne 6 snímků, včetně Carol v hlavní roli s Cate Blanchett. A to nejlepší na konec! 27. dubna Kino Beseda promítne celovečerní film Lagerfeld – důvěrné, který vás zavede do nitra výjimečného muže a ikony světového módního průmyslu. 

↑ zpět na začátek článku ↑

Duben v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů