Filmové září v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:

Filmové září se ponese v duchu takové malé přehlídky. Kino Beseda zařadilo do programu filmy, které kvůli pandemii koronaviru odložily svou premiéru, anebo je v době covidové kvůli omezením nemohlo zhlédnout tolik diváků.
Dlouho očekávaný film Zátopek režiséra Davida Ondříčka, věnovaný nejen sportovnímu, ale i životnímu příběhu jednoho z největších světových atletů všech dob, čtyřnásobného olympijského vítěze, Emila Zátopka, je na programu v září hned čtyřikrát – 2., 9., 13. a 15. září. S koncem léta uvede do kin svůj nový film Cesta domů (22. 9.) režisér Tomáš Vorel. Snímek navazuje na Vorlovy filmy Cesta z města a Cesta do lesa, vytvoří z nich uzavřenou trilogii a završí osudy všech stěžejních postav. A těšit se můžete i na nejnovější film režiséra Jana Prušinovského. Na vztahovou romanci Chyby mapující vztah dvou zamilovaných si můžete do Kina Beseda zajít 16. září. V září vás pobaví film Prvok, Šampón, Tečka a Karel (20. 9.), který Patrik Hartl natočil podle svého stejnojmenného knižního hitu.

Dojde i na filmy se štítkem „made in 2020“. O vaši filmovou přízeň se bude ucházet například tragikomedie Muž se zaječíma ušima (6. 9.) s Miroslavem Krobotem v hlavní roli.

Ze zahraničních filmů Kino Beseda v září promítne výjimečný příběh životní cesty legendární hudební hvězdy Arethy Franklin Respect (8. 9.), užít si můžete nezapomenutelnou show ze dvou přelomových koncertů britské rockové legendy Oasis z 10. a 11. srpna 1996 v Knebworthu – Oasis Knebworth 1996 (23. 9.) a program zakončí drama Klícka (30. 9.), v němž kvůli byznysu obchodník Jude Law přestěhuje celou svou rodinu z USA do Londýna. Věci se ale brzy vymknou kontrole a rodinná idyla začíná vrzat stejně jako prkna staletého domu.

↑ zpět na začátek článku ↑

Filmové září v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů