KAFEst – festival kávy

OC Rokycanská Rokycanská 128, Plzeň
e-mail: info@oc-plzen.cz telefon: +420 377 816 542
web: http://www.oc-plzen.cz/cz
Káva patří k nejoblíbenějším nápojům na světě. Nejsou to jen lahodně vonící zrnka, s láskou připravované šálky espressa, při kávě se setkáváme, povídáme si s přáteli nebo si užíváme sladké chvilky nicnedělání. Káva je zkrátka životní styl! Přijďte 18. května od 10:00 do Obchodního centra Plzeň na Rokycanské nasát jedinečné aroma KAFEstu a užít si spoustu zábavy s celou rodinou...
 
„Hlavní myšlenkou KAFEstu je namíchat ze světa kávy, čaje a dalších teplých nápojů a bohatého doprovodného programu naprosto neodolatelný zážitek pro všechny návštěvníky,“ usmívá se Pavel Kratochvíl z pořádající agentury Shake marketing a dodává: „Káva patří k našim každodenním rituálům. Lidé budou moci proniknout do tohoto krásně voňavého světa, nasát příjemnou atmosféru, dozvědět se spoustu zajímavostí od mnoha odborníků, ochutnat kávu, kterou třeba ještě nikdy nepili, a zároveň si užít zábavné chvilky během doprovodných akcí.“
 
Akce se bude konat v zastřešeném stanu na parkovišti, aby všechny stánky mohly být pohromadě. Těšit se můžete na řadu výrobců kávy, na lokální pražírny a kavárny. Budete se moci zapojit do degustací a soutěží o hodnotné ceny. A pozor, rozhodně je o co stát - vyhrát můžete i celodenní baristický kurz! Po celý den bude návštěvníkům zpestřovat chvilky DJ Martin Gredner a Van Vega, program bude moderovat Anna Bangoura, na pódiu budou probíhat prezentace výrobců kávy a pražíren, workshopy, cupping kávy i coffee art. Kromě toho bude na pasáži centra umístěna Výstava fotografií z Jižní Ameriky na téma sběr a pěstování kávy prostřednictvím lokálních lidí a pod názvem „Plné ruce práce“.
 
Na své si přijdou i děti. Po celý den bude pro ty nejmenší připravena kreativní dílna, kde si budou moci vyrobit dekorace z kávy. I na malé návštěvníky budou čekat dárky.
 
Nenechte si ujít jedinečný festival KAFEst, který se koná v sobotu 18. května od 10:00 do 18:00 v OC Plzeň na Rokycanské.
Podrobnosti k akci najdou zájemci na www.oc-plzen.cz nebo na FB stránce Obchodní centrum Plzeň.

↑ zpět na začátek článku ↑

KAFEst – festival kávy

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů