Leden v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:

První projekcí nového roku 2018 bude adaptace Shakespearovy komedie Zkrocení zlé ženy (7. 1.) vytvořená exkluzivně pro Bolšoj balet. Baletu v lednu ale nabízí Kino Beseda mnohem víc. U příležitosti 70. narozenin legendárního mistra baletu Michaila Baryšnikova promítneme 26. ledna 30minutový záznam unikátního baletního vystoupení tohoto nejslavnějšího tanečníka světa společně s tanečnicí Anou Lagunou. O tři dny později si nenechte ujít Intimissimi on Ice – celovečerní show na ledě s hvězdami jako Andrea Bocelli či Jevgenij Pljuščenko.
Lednový program nabízí i dvě filmové chuťovky. Cirkus (8. 1.) s Charliem Chaplinem můžete zhlédnout na plátně znovu po 90 letech od premiéry a klasiku všech klasik Casablancu (22. 1.) po 75 letech od premiéry.

„Nový filmový rok ve velkém stylu! Klasika všech klasik Casablanca, legendární Baryšnikov i pekelní Motörhead.“

V lednu vás čekají samé novinky. Určitě si nenechte ujít sportovní drama Borg/McEnroe (12. 1.), zmenšeného Matta Damona (24. 1.), drama Nejtemnější hodina (25. 1.) s Gary Oldmanem coby Winstonem Churchillem či trýznivé drama Tři billboardy kousek za Ebbingem (31. 1.). Z českých novinek se můžete těšit na film Filipa Renče Zoufalé ženy dělají zoufalé věci (26. 1.), komedii Špindl (10. 1.) a novou pohádku Zdeňka Trošky Čertoviny (20. 1.).
Poslední show Motörhead můžete v Kině Beseda zhlédnout 11. ledna. A stejně tak si nenechte ujít druhý díl nekorektního kabaretu Městského divadla Zlín Ovčáček miláček (19. 1.) či pompézní Earth: Den na zázračné planetě (14. 1.).
Kompletní filmovou nabídku Kina Beseda najdete na www.kino-beseda.cz

↑ zpět na začátek článku ↑

Leden v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů