Červenec v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:

V červenci si můžete zajít do Kina Beseda se svými dětmi, ale i bez nich, hned 6x na páté pokračování Doby ledové! Staří známí Lenochod Sid, mamut Manny a tygr Diego opět vyrážejí na další dobrodružnou výpravu, a tentokrát se podíváte i do vesmíru! Dobu ledovou: Mamutí drcnutí promítáme 19. až 21. 7. a 26. až 28. 7. vždy od 18:00. V ty samé dny bude Kino Beseda promítat i další letní premiéru – Legendu o Tarzanovi.

„Letní pohodička v Kině Beseda: Doba ledová i dokument o Lucii!“

Pokud jste nestihli květnovou projekci dokumentu o Belmondovi, nemusíte truchlit. 18. července máte druhou šanci. V jedinečném celovečerním portrétu se legendární herec vrací na místa, kde vznikaly jeho nejslavnější filmy. Na konci července na vás bude v sále Kina Beseda čekat další legenda – fenomenální houslista André Rieu! Letošní Maastrichtský koncert můžete sledovat buď v přímém přenosu (24. 7.), anebo o týden později ze záznamu (31. 7.).
Na polovinu července by si měli udělat čas všichni fanoušci kapely Lucie. 14. a 25. července bude Kino Beseda promítat ojedinělý dokument Lucie: Příběh jedný kapely! Jak vznikaly jejich nejznámější hity? Co se dělo v zákulisí? To vše se dozvíte v jednom z největších českých dokumentárních projektů tohoto roku.

Červenec v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů