Letní SPORTMANIE Plzeň 2017

Amfiteátr OC Plzeň Plaza Radčická 2, Plzeň
e-mail: telefon:
web:

Plzeň chystá velký projekt Letní SPORTMANIE Plzeň 2017. Desetidenní akce od 18. do 27. srpna naváže na Olympijský park Plzeň 2016, který za 16 dní navštívilo 110 tisíc lidí. Místem dění bude amfiteátr a park za OC Plzeň Plaza. Akci organizátoři letos víc zaměří na adrenalinové sporty. Mezi hlavní atrakce bude patřit Jump Arena, největší outdoorová sestava trampolín v ČR, chybět nebude lanové a lezecké centrum, fit park, sektory se střeleckými sporty, vodní svět a další. Pořadatelé chystají závody zdatnosti, besedy se sportovci, ranní cvičení. Vstup bude zdarma.

Ve spolupráci s místními sportovními kluby nabídne areál až 60 sportovních aktivit. Návštěvníci si vyzkouší nejen je, připraveny jsou i výzvy v podobě závodů. Pro rodiny s dětmi to bude Predator Junior, široké veřejnosti je určen Predator Run. Divácky nejatraktivnější bude Predator Challenge, běh zdatnosti přes nástrahy na sto metrů dlouhé trase v areálu, u něhož se každý večer budou konat kvalifikace, 26. srpna pak velké finále.

Slavnostní zahájení Letní SPORTMANIE Plzeň 2017 se uskuteční v pátek 18. srpna. Projektem za 5,5 milionu korun, na nějž částkou 1,5 milionu korun přispěje i Úřad městského obvodu Plzeň 1, chce město oslovit Plzeňany i ostatní obyvatele ČR.

Letní SPORTMANIE Plzeň 2017

zobrazit celý program rubriky

V programu

Letní SPORTMANIE Plzeň 2017

60 sportovních aktivit pro širokou veřejnost

18.8. - 27.8.

Amfiteátr OC Plzeň Plaza


Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů