Měšťanská beseda

Měšťanská beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: info@mestanskabeseda.cz telefon: +420 702 218 137
web: https://mestanskabeseda.cz/ vstupenky: Koupit vstupenku
Červen bude v Kině Beseda plný horkých novinek, ale budete mít šanci zhlédnout i snímky, jejichž premiéra proběhla již před několika týdny. V novém thrilleru Escobar (14. a 25. 6.) se jako legendární narkobaron představí charismatický Javier Bardem. Zfilmovaný příběh jednoho z největších zločinců všech dob má překvapivého vypravěče – novinářku, která s Escobarem prožila žhavý milenecký vztah a kterou ve filmu hraje Penélope Cruz. O dva dny později vás další novinka Gauguin (18. 6.) vezme na Tahiti roku 1891, kde se usazuje Gauguin. Chce malovat v divočině, zcela svobodně, daleko od morálních a estetických kódů civilizované Evropy. A také poznává Tehuru. Snímek Já, Simon (21. 6.) popisuje příběh Simona, o kterém nikdo neví, že je gay, a on zase neví, kdo je tím anonymním spolužákem, který se s ním propojil přes počítač. Na konci června promítne Kino Beseda v přímém přenosu Rozloučení se Sirem Simonem Rattlem z Berlínské filharmonie (20. 6.). Z českých novinek můžete zhlédnout drama Na krátko (4. 6.) o chlapci, který ze dne na den zjistí, že mu všichni lhali.
 
„Červnové kino: Lovestory s Escobarem, Hastrman Karel Dobrý i famózní Berlínská filharmonie.“
 
Znovu se budou promítat i filmy, které byly vyprodané, takže máte šanci na plátně vidět Hastrmana (11. 6.) s Karlem Dobrým v hlavní roli, naprosto unikátní snímek S láskou Vincent (13. 6.) o malíři Vincentovi van Goghovi, který byl natočen kombinací hraného filmu a animace originálních olejomaleb, a také Tátovu volhu (14. 6.) s Eliškou Balzerovou a Tatianou Vilhelmovou, které se ve Volze Gaz 21 vydají na cestu po bývalých milenkách svého otce a manžela.
Kompletní filmovou nabídku Kina Beseda najdete na www.kino-beseda.cz

Bluesová lahůdka v Besedě
Nenechte si ujít bluesovou lahůdku! Do Besedy přijede Sharrie Williams. Americká zpěvačka blues, soulu a gospelu umí živé koncerty fantasticky a jeden takový můžete zhlédnout i v Plzni. Princezna rockového blues, jak se Sharrie Williams v Americe přezdívá, vystoupí 10. září v Měšťanské besedě a předvede tu svou pověstnou koncertní show. Přijďte si poslechnout pomalé bluesové balady nebo i funky melodie v rockovém drivu. Vstupenky jsou již v prodeji.
 
17/07  /  19:30
Mág Michal Pavlíček
V polovině července na zahradě Měšťanské besedy vystoupí nejen obdivovaný kytarový mág Michal Pavlíček, ale těšit se můžete i na jednu z nejslibnějších zpěvaček české alternativní scény přelomu století Moniku Načevu. Už to samo o sobě slibuje jedinečný hudební zážitek, ale na zahradě Měšťanské besedy se k této dvojici navíc přidá smyčcové kvarteto Pavla Bořkovce.
 
30/07  /  20:00
Jonáš podle Kašparů
Přijďte si do Měšťanské besedy připomenout nejslavnější hru Divadla Semafor Jonáš a tingl-tangl. Divadelní spolek Kašpar si připravil uctivý remake, znovu nastudoval hru pánů Jiřího Suchého a Jiřího Šlitra a na zahradě Měšťanské besedy ji předvedou na konci července.
 
22/08  /  19:30
Komorní Kamil Střihavka
Nenechte si na konci srpna ujít naprosto jedinečný koncert. Kromě parádního zážitku v neopakovatelné atmosféře zahrady Měšťanské besedy se můžete těšit i na Kamila Střihavku v pěveckých polohách, které pro něj nejsou zcela typické. Kamil Střihavka tu koncem srpna vystoupí se svou kapelou Leaders.

25/09  /  19:00
Nová Izerova show
Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Zdeňka Izera, je na programu na konci září. Jako vždy přijdou na řadu oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.

27/09  /  19:00
Poslechněte si ulrychovskou historii
Sourozenci Ulrychovi jsou stálicemi na českém hudebním nebi. Na společném koncertu v Měšťanské besedě budete mít možnost poslechnout si to podstatné z celé „ulrychovské“ hudební historie.

30/09  /  19:30
Ještěrka Maciuchová
Komorní, komediálně laděná hra Ještěrka na slunci zachycuje odvrácenou tvář skandálního života divadelní ikony Sáry Bernhardtové, legendy francouzského divadla, ve společnosti jediného muže – oddaného tajemníka – Georgea Pitoua. V hlavních rolích uvidíte Hanu Maciuchovou a Jaroslava Satoranského.
 

↑ zpět na začátek článku ↑

Měšťanská beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů