Měšťanská beseda

Měšťanská beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://web.mestanska-beseda.cz/aktualne/
Hned dvojitou porci páru Karel Roden & Jana Krausová vám Měšťanská beseda naservíruje během podzimu. Nejprve koncem října vám herci poradí, jak oživit dlouholeté manželství. Zda je řešením vzrušující víkend v hotelu a příručka Sex pro pokročilé (21. 10.) se dozvíte ve stejnojmenné komedii. O měsíc a půl později oba v Besedě sehrají zoufale jedovatou tragikomedii o odvrácené straně lásky nazvanou Otevřené manželství (8. 12.).
 
„Podzim v Besedě: 2x Roden & Krausová, gospelové Vánoce i hvězda Pecková.“
 
Na vánoční svátky vás naladí koncert s názvem Nate Brown & One Voice: Gospelové Vánoce 2019 (16. 12.). Strhující živé vystoupení zaručuje nezapomenutelný zážitek. A silný zážitek slibuje i koncertní pásmo Dagmar Pecková & Musica Bohemica: Zrození (19. 12.) složené z nejkrásnějších vánočních koled a adventních písní staré Evropy.
Konec roku Beseda „oslaví“ dvěma komediemi. Vzpoura nevěst (29. 12.) vás zavede do svatební agentury, kde se sejde pět žen a jeden muž, aby připravili svůj velký den. Brilantní komedie Plnou parou (30. 12.) vám zase polechtá bránici díky mixu záměn, zmatků a dojde i na tajnou pracovní a milostnou schůzku.
 
24/09  /  19:30
Nárožný půjde ke zpovědi
Na britského premiéra se valí skandál. Ze skříní na Downing Street 10 nevypadávají jen političtí kostlivci, ale i polonahé slečny. Zajímají se novináři, opozice, straničtí odpůrci a k tomu všemu zvědavá manželka. V hlavní roli komedie Co takhle ke zpovědi… pobaví Petr Nárožný.

25/09  /  19:00
Srandičky s Izerem
Jedinečný a nezaměnitelný humor Zdeňka Izera bude k dostání v Besedě na konci září. Jako vždy se můžete těšit na oblíbené zábavné scénky, parodie, mnoho skvělých vtipů a imitování celé řady populárních českých i zahraničních zpěváků a zpěvaček.

10/10  /  19:00
Nové písně, nové složení
Dan Bárta se svou skupinou Illustratosphere momentálně připravuje páté řadové album. A právě ochutnávky z něj můžete slyšet na říjnovém koncertě v Měšťanské besedě. Do Plzně navíc přijedou v obměněné sestavě s mezinárodně uznávaným bubeníkem Martinem Valihorou.

14/10  /  19:00
Prožijte zase první schůzky
Rychlý sled scének a hudebních čísel s jedním jediným tématem – vztah muže a ženy. Díky hudební komedii Miluju tě, ale... můžete znovu prožít první žhavé schůzky a přípravy na ně, budování vztahu, svatbu, manželství i problémy s tchyní, tchánem a dětmi.
 
20/10  /  19:00
Nafrněná i Kráva
Kráva, Nafrněná nebo 2-8-5…tak tyhle pecky jistě zaznějí na koncertě Báry Polákové v Měšťanské besedě. Přijďte si užít show držitelky několika cen Anděl a jedné z nejoblíbenějších zpěvaček poslední doby.

03/11  /  19:00
Klepl vám to vysaje
Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na romantickou komedii Vysavač plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Bohumil Klepl v jedinečné komediální one man show o zamilovaném uklízeči z nákupního centra.

17/11  /  19:30
Stašová nadělá paseku
Slavná hra Skleněný zvěřinec amerického autora Tennessee Williamse se silně autobiografickými prvky líčí s humorem a upřímností život opuštěné matky Amandy, která svou láskou a touhou udělat své děti co možná nejšťastnějšími nadělá v rodině velikou paseku. V hlavní roli Simona Stašová.

15/12  /  19:00
Střihavka vánočně a akusticky
Česká rocková legenda a majitel nezaměnitelného hlasu Kamil Střihavka se rozhodl nadělit fanouškům vánoční dárek v podobě komorního akustického koncertu. V Měšťanské besedě zazní jeho zásadní hity laděné do vánočního hávu. Střihavka prošel několika kapelami a v současnosti je frontmanem kapely Leaders, která ho doprovodí i na akustickém vánočním koncertě.

↑ zpět na začátek článku ↑

Měšťanská beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů