Měšťanská beseda

Měšťanská beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://web.mestanska-beseda.cz/aktualne/

Červenec v Kině Beseda bude ve znamení návratů. Nejprve to budou žlutí animáci ve snímku Já, padouch 3. A protože největší světový padouch Gru a jeho žlutí mimoní pomocníčci budou mít hodně práce, promítá se jejich nové dobrodružství hned 3x – 11., 18. a 26. července. Ridley Scott se vrací do vesmíru a s ním se na plátna vrací vetřelci. Vetřelec: Covenant (11. 7.) vás zavede na vzdálenou planetu, která zprvu vypadala jako ráj.
V polovině července vtrhnou do Kina Beseda Piráti z Karibiku. Přijďte 12. července prožít pořádně našlapanou dobrodružnou jízdu na palubě Umírajícího racka, jehož kormidlo pevně svírá Jack Sparrow. V ten samý den tu Tom Cruise objeví záhadnou Mumii (12. 7.) princezny Ahmanet, která touží podmanit si svět.

„Horké léto v Kině Beseda: pirát Johnny Depp, mumie Tom Cruise i očekávaný Dunkerk.“

Hned 2x se v Kině Beseda svede poslední Válka o planetu opic (18. a 26. 7.) a 19. července tu bude Oklamaný Colin Farrell. Milostné drama z doby Americké občanské války s Nicole Kidman a Kirsten Dunst slibuje tu pravou vášeň. Na konci července si určitě nenechte ujít očekávané válečné drama vizionáře Christophera Nolana Dunkerk (25. 7.) s Tomem Hardym, Cillianem Murphym či Kennethem Branaghem v hlavních rolích.
Ani letos nebudou zklamáni příznivci nizozemského houslového mistra Andrého Rieu. Jeho jubilejní koncert k 30. výročí vystupování s Johann Strauss Orchestra můžete na plátně Kina Beseda zhlédnout 22. a 23. července.
Kompletní filmovou nabídku Kina Beseda najdete na www.kino-beseda.cz


Jazzová hvězda zazpívá v Besedě
V listopadovém programu má Měšťanská beseda připravenou skutečnou lahůdku! Do Plzně se chystá další světová hvězda. 5. listopadu tu vystoupí americká jazzová zpěvačka Stacey Kent, která patří k tomu nejlepšímu, co můžete vidět a hlavně slyšet na světových jazzových pódiích.
Stacey posbírala spoustu poct a ocenění, včetně nominace na cenu Grammy, a dokonce se pyšní i dvěma tituly Zlatá deska a Platinová deska. Při koncertu v Měšťanské besedě ji doprovodí její vlastní kapela, v níž působí i její manžel a skvělý saxofonista Jim Tomlinson. Kromě skladeb z posledních dvou alb zazní i písně z platinové a na Grammy nominované desky Breakfast on the Morning Tram.


21/08  /  19:30
Dostaveníčko se Szidi
Říká se o ní, že je nástupkyní nejznámější české šansoniérky Hany Hegerové. Zda je to pravda, se můžete sami přesvědčit 21. srpna na zahradě Měšťanské besedy, kde Szidi Tobias připomene své poslední album a zazpívá kupu šansonů. Její charakteristický chraplavý hlas tentokrát bude znít pod širým nebem. Přijďte se koncem prázdnin přesvědčit, jak dokáže být v každé písni jiná, a přitom strhující.

28/08  /  19:30
Nejstarší komedie v Čechách
Pavel Liška, Marek Daniel… k tomu připočtěte atmosféru zahrady Měšťanské besedy, spoustu záměn, převleků i velmi jadrného humoru a je jasné, že oblíbená Commedia dell'arte vás rozhodně pobaví. Commedia dell'arte aneb Konec šejků v Čechách je evergreenem, který na českých a slovenských jevištích žije už 20 let! Je tak zřejmě nejstarším divadelním představením hraným v původním obsazení.

13/09  /  19:30
Maličko zlá groteska
Groteska maličko zlá, ale snad ne bez lásky. Jiří Lábus, Jaroslava Kretschmerová a další herci Studia Ypsilon vás na dvě hodiny zavedou do svého hereckého světa. Do světa, kde sice divadelní prkna znamenají svět, ale dokážou být mnohdy pořádně vratká.

17/09  /  19:30
Itálie podle Stašové
V neděli 17. září můžete v Měšťanské besedě nahlédnout do nejslavnějšího italského vztahu plného lásky na ostří nože. Co musí podstoupit prostá žena, aby dostala k oltáři boháče? To se dozvíte v italské komedii Filumena Marturano se Simonou Stašovou a Svatoplukem Skopalem v hlavních rolích.

27/09  /  19:00
Pocta Jiřímu Traxlerovi
Zářijový koncert Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers bude tak trochu speciální – ponese se v duchu pocty českému swingaři Jiřímu Traxlerovi. Během večera tak zazní především jeho písně, které psal pro R. A. Dvorského, Inku Zemánkovou a později pro orchestr Karla Vlacha.

01/10  /  19:00
Světelná show i nový klip
Hop Trop spolu hrají už 37. sezónu v nezměněném složení. 1. října na jejich koncertu v Měšťanské besedě uslyšíte jejich nejznámější písně, ale kapela s sebou přiveze i světelný park a velkoplošnou projekci a těšit se můžete i na nový videoklip.

↑ zpět na začátek článku ↑

Měšťanská beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů