Měšťanská beseda

Měšťanská beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: info@mestanskabeseda.cz telefon: +420 702 218 137
web: https://mestanskabeseda.cz/

Kino Beseda si pro všechny své příznivce a filmové fanoušky připravilo na konec promítací sezóny skutečnou lahůdku – po celý červen bude Kino Beseda promítat všechny filmy pouze za 69 korun!
Těšit se můžete na 14 snímků, přičemž projekce se speciální cenou odstartuje 1. června Lída Baarová. Zaručeně vás pobaví francouzská luxusní komedie Co jsme komu udělali? (8. 6.), filmová prvotina Vojty Kotka Padesátka (2. 6.) či černočerné Divoké historky (16. 6.). Rozhodně byste si neměli nechat ujít projekce cenami ověnčeného Grandhotelu Budapešť (6. 6.), Dánské dívky (9. 6.) s famózním Eddiem Redmaynem nebo dvojici dokonalých filmů oscarového režiséra Paola Sorrentina Mládí (20. 6.) a Velká nádhera (22. 6.).

„Červnový dojezd v Kině Beseda.“

Na své si přijdou i milovníci českých filmů. 23. června promítáme hned dva české snímky – Já, Olga Hepnarová a Zkáza krásou – a o čtyři dny později Domácí péči. Nenechte si v červnu ujít výjimečné filmy za výjimečnou cenu.
Pouze jeden jediný den bude v kinech možné zhlédnout přímý přenos koncertu fenomenálního houslisty André Rieu. Pokud jste si zamilovali umění Krále valčíků, jak se Andrému přezdívá, rozhodně si nenechte 24. července v Kině Beseda ujít přímý přenos letošního koncertu z Maastrichtu.

24/07  /  20:00
S Petrem Nárožným do Paříže
Petr Nárožný vás zaručeně rozesměje v hlavní roli komedie V Paříži bych tě nečekala, tatínku. Coby sympatický venkovan vyrazí do Paříže překvapit svou dceru. A překvapení to je! Petr Nárožný je daňový výběrčí v malém francouzském městečku. Herečka Jana Malá, nebo v alternaci Týna Průchová, je jeho dcera, která se za kariérou vydala do Paříže a pracuje údajně v pojišťovně. Jenže když se za ní starostlivý otec vydá, kariéru pojišťovačky v dceřině činnosti rozhodně nespatřuje. Naopak. Dívka se pohybuje v rizikovém prostředí vysokých společenských kruhů. A aniž by se Nárožný stačil v situaci zorientovat, ocitá se ve světě vrcholné politiky a obchodu i on sám. Tak začíná komedie V Paříži bych tě nečekala, tatínku, kterou v červenci přiveze na zahradu Měšťanské besedy Agentura Harlekýn.

06/07  /  19:00
Swingujte po siréně
Přijďte si ve středu 6. července užít krásnou hudbu, elegantní i divočejší tance a samozřejmě stylové oblečení. Swingové dovádění bude mít tentokrát punc „mezinárodna“ – plzeňský orchestr Pilsner Jazz Band si totiž na pomoc přizval skvělý Melngailskolas Big Band z Lotyšska. Navíc od 18 hodin se majitelé vstupenek na večerní koncert mohou zdarma zúčastnit kurzu swingového tančení s Lenkou Sekaninovou!

19/07  /  19:30
Legendární Tony Trischka
Přední česká kapela Druhá tráva slaví čtvrt století na scéně. Těšit se můžete na excelentní výkony nejsilnější sestavy Druhé trávy, ale i na dva famózní hosty – jednoho z největších světových banjistů Tonyho Trischku a zpěvačku Kateřinu Garcíu.

02/08  /  19:30
Večer plný šansonů
Radka Fišarová představí na zahradě Měšťanské besedy komorně laděný program, který je věnovaný převážně francouzskému šansonu. Zazní slavné písně z repertoáru šansoniérky Edith Piaf, ale i několik melodií z francouzských filmů.

03/08  /  20:00
Zahrada s.r.o.
Miloš Knor, Iva Pazderková a Richard Nedvěd – tahle parta o vás bude 3. srpna pečovat na zahradě Měšťanské besedy, kde Komici s. r. o. spustí svoji kanonádu vtipů a gagů. Nenechte si ujít nejlepší stand-up comedy v republice.

08 a 09/08  /  21:00
Shakespearovský speciál
Montekové, Kapuleti a Kašpaři! Prožijte nejslavnější milostný příběh v jedinečné úpravě pro osm postav. Rozpálené ulice krásné Verony, dva znepřátelené rody a mladá láska, a to vše speciálně upravené pro zahradu Měšťanské besedy.

21/08  /  20:00
Utopí se Ondřej Vetchý potřetí?
V komedii Velká zebra aneb Jak že se to jmenujete? řeší Ondřej Vetchý krize ve vztahu dost netradičním způsobem – finguje svou smrt. Už dvakrát předstíral, že se utopil, a nyní se chystá „utopit“ potřetí… Zda mu to vyjde, zjistíte 21. srpna na zahradě Měšťanské besedy.

14/09  /  19:30
Stromboli vybuchne v Besedě
Legendární kapela Michala Pavlíčka opět brázdí koncertní pódia. Jejich poslední CD Fiat Lux je již platinové a kapela v rámci turné zavítá i do Měšťanské besedy. Stromboli vystoupí v původní sestavě a jako host se představí Vilém Čok!

↑ zpět na začátek článku ↑

Měšťanská beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů