Motoshow nabídne česko-švýcarský souboj velikánů FMX!

NC Borská pole U letiště 2/1074, Plzeň
e-mail: dotazy@iborskapole.cz telefon: +420 377 421 986
web: http://www.iborskapole.cz/

I v roce 2023 se na parkovišti před NC Borská pole v Plzni uskuteční tradiční Motoshow. V sobotu 22. dubna se diváci mohou těšit hlavně na dechberoucí souboj ve freestyle motocrossu. Poprvé přijal pozvánku do Plzně legendární Mat Rebeaud ze Švýcarska, který se bude prát o přízeň diváků s českým sympaťákem Petrem Pilátem.

Freestyle Motocross
Velkým lákadlem bude švýcarský borec Mat Rebeaud. Čtyřicetiletý rodák z Payerne je mistrem světa Red Bull X-Fighters a držitelem až neuvěřitelného počtu medailí ze závodů po celém světě. Stále patří mezi nejlepší švýcarské jezdce a pravidelně se účastní nejdůležitějších a nejatraktivnějších závodů. Velkou zajímavostí je, že jako jediný mezi top jezdci skáče své triky na elektrické motorce. Petr Pilát stále drží primát nejmladšího jezdce na světě, který dokázal skočit salto vzad. Stalo se to v O2 Areně, když mu bylo 14 let. Od té doby uplynulo hodně triků a rodák z Benešova patří ve svých 32 letech k nejlepším freestyle motocrossařům a je jednou z hlavních tváří světového FMX.

Stuntriding na motorce
Na Borských polích se představí unikát české stuntriderské scény. Jediná česká profesionální stuntriderka Kateřina Jandová jezdí od roku 2014, kdy začala trénovat na malé motorce. Aktuálně diváky baví na stroji Kawasaki ZX6R a dokáže předvádět velmi náročné triky u kterých diváci chvílemi nebudou chápat, jak to zástupkyně něžného pohlaví dokáže. Do Plzně dorazí se svým parťákem Jakubem Kykalem, se kterým mají nacvičenou DuoMotoShow.

Stuntriding čtyřkolka
Richard Mošna patří k nejlepším stuntriderům v České republice a může se pyšnit například více než deseti triky, které udělal jako první nebo dokonce jako zatím jediný. Zkušený jezdec se neustále snaží svá vystoupení zlepšovat, aby si diváci vždy přišli na své a dostali nejlepší možný zážitek. Pro Richarda je navíc plzeňská Motoshow opravdu srdeční záležitostí, vždy se do západočeské metropole rád vrací a pokaždé se návštěvníkům snaží nabídnout ještě o kousek lepší vystoupení než na jiných akcích.

Trial show motorka
Lukáš Petráček je několikanásobný juniorský Mistr ČR a držitel rekordu ve skoku do výšky na trialové motorce. Do své show vždy zapojí také diváky a nabídne skvělou podívanou. Jako jediný v ČR se věnuje TRIAL FMX, což znamená, že mu jako překážka slouží speciálně upravený automobil s přívěsem.

Doprovodný program
Diváci si už od 10 hodin budou moci prohlížet stroje samotných účinkujících, uvidí také výstavu automobilů z plzeňských autosalonů a několik opravdových historických krasavců, které přiveze Classic Car Club Plzeň. Už od 17. dubna se bude nový ročník Motoshow návštěvníkům nákupního centra ohlašovat početně obsazeným autosalonem v pasáži Nákupního centra Borská pole.

Program:
10:00 Zahájení doprovodného programu
12:00 Zahájení hlavního programu
12:05 Freestyle motocross
12:25 Trial – Lukáš Petráček
12:45 Stunt – Kateřina Jandová, DuoMotoShow
13:05 Čtyřkolka – Richard Mošna
13:25 Rozhovor Petr Pilát
13:35 Freestyle motocross
13:55 Stunt – Kateřina Jandová, DuoMotoShow
14:15 Trial – Lukáš Petráček
14:35 Čtyřkolka – Richard Mošna
14:55 Rozhovor Mat Rebeaud
15:15 Trial – Lukáš Petráček
15:35 Stunt – Kateřina Jandová, DuoMotoShow
15:55 Čtyřkolka – Richard Mošna
16:15 Rozhovor s hostem
16:25 Freestyle motocross

 

↑ zpět na začátek článku ↑

Motoshow nabídne česko-švýcarský souboj velikánů FMX!

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů