Nákupní centrum Borská pole - 21. narozeniny

NC Borská pole U letiště 2/1074, Plzeň
e-mail: dotazy@iborskapole.cz telefon: +420 377 421 986
web: http://www.iborskapole.cz/
V sobotu 16. listopadu 2019 se první plzeňské nákupní centrum promění ve velkou soutěžní zónu. V rámci 21. narozenin se totiž budou hrát po celý den zajímavé hry, díky kterým si návštěvníci budou moct rychle a jednoduše vyhrát velice lákavé ceny. Mezi ty nejzajímavější patří možnost nákupu až do výše čtyř tisíc korun.
 
Návštěvníci se mohou těšit u každého vchodu do NC Borská pole na hru, která zaručeně pobaví, zákazníka příliš nezdrží a ještě mu umožní vylepšit rodinný rozpočet.
 
Do všech soutěží se může zapojit každý zákazník NC Borská pole, který se u hostesek prokáže buď jedním paragonem – účtenkou, s celkovou hodnotou nejméně 2000 korun, nebo s několika účtenkami najednou s tím, že sečtená částka všech účtenek musí dosáhnout nejméně 2000 korun.
 
„Narozeniny Nákupního centra Borská pole ve znamení soutěží a nákupů zdarma.“

Co nás tedy čeká? Čekají nás dvě hry, které zákazníci NC Borská pole měli možnost hrát v minulých letech, tedy Poznávačka a Trezor, a nově jedna úplně nová soutěž, která nese název Truhla.
 
Jak každá hra probíhá?
Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Za každých utracených 1000 korun dostane účastník šanci vybrat si a vyzkoušet jeden klíč. Pokud se mu zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolný „váček s výhrou“. V případě, že se mu truhlu odemknout nepodaří – hra končí. Soutěž má připomínat pirátské truhly se zlatem, a tomu budou odpovídat také kulisy. Poničená loď, která narazila na pustý ostrov a u ní stylově oblečený pirát se svazky klíčů.
 
Poznávačka se hraje na dotykové obrazovce, kde si každý hráč nejprve zvolí kategorii a následně otevírá políčka, pod kterými jsou fotografie z hraných i animovaných filmů. Po odkrytí všech políček, na které má soutěžící nárok může soutěžící odpovědět na otázku „Co se skrývá na obrázku“. V případě správné odpovědi vyhrává soutěžící cenu odpovídající dané kategorii. V případě chybné odpovědi pro účastníka hra končí. Narozeninová Poznávačka bude částečně věnována dětem, protože téma obrázků, které budou návštěvníci hádat, je Pohádky. Na obrazovce se tak budou odkrývat fotografie z filmů jako například Hledá se Nemo, Čtyřlístek, Shrek a další.
 
V soutěži Trezor má každý účastník možnost vytáhnout si kartičku se čtyřmístným kódem, kterým otevře speciální trezor a na animačním videu mu trezor ukáže, jakou cenu soutěžící okamžitě získává. Hráči si tak přijdou, jako by otevírali sejf, ve kterém jsou schované výhry.
 
Ceny budou ve všech soutěžích totožné a bude se hrát o více než lákavé ceny. V hlavní roli bude dozajista možnost nákupu v NC Borská pole až do výše 4000 Kč, možnost nákupu pak bude také v hodnotách 2000 Kč, 1000 Kč a 500 Kč. Další ceny, o které se bude hrát, jsou například poukazy do obuvnictví Reno, Tesco, Bageterie Boulevard, knihkupectví Kosmas nebo do sportovních obchodů Sportisimo a Decathlon.
 
Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky pořízené za nákup v obchodech Nákupního centra Borská pole. Pro vstup do hry nelze použít více než dvě účtenky od stejného obchodníka (téhož obchodu). Přesný seznam obchodů bude k nahlédnutí u hostesek nebo na správě Nákupního centra Borská pole. Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky s datem 16. listopadu 2019.

↑ zpět na začátek článku ↑

Nákupní centrum Borská pole - 21. narozeniny

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů