Nákupní centrum Borská pole slaví 20. narozeniny

NC Borská pole U letiště 2/1074, Plzeň
e-mail: dotazy@iborskapole.cz telefon: +420 377 421 986
web: http://www.iborskapole.cz/
Už 10. listopadu 2018 oslaví Nákupní centrum Borská pole 20. narozeniny. Jubilejní kulatiny se chystá jedno z prvních nákupních center v Plzni oslavit ve velkém stylu a návštěvníci se tak mohou těšit na opravdu bohatý program. Akci bude uvádět číslo jedna mezi moderátory Leoš Mareš, mezi další hosty patří populární zpěvák Pavel Callta a světově uznávaný kouzelník Damian Odess-Gillett. Chybět nebude narozeninový dort, ohňostroj a soutěž, ve které najde svého majitele automobil Toyota Aygo z nového autosalonu Toyota Dolák.

Zábava, zpěv, radost i napětí
Svižný několikahodinový program bude z pódia řídit nejlepší český moderátor Leoš Mareš, kterého opravdu není nutné více představovat. O pohodovou atmosféru se postará oblíbený zpěvák Pavel Callta, který o sobě dal poprvé vědět už v roce 2011, kdy v soutěži Česko Slovensko má talent postoupil až do semifinále. Následovalo debutové album, jehož kmotrou se stala legendární Lucie Bílá. Je autorem velkého počtu známých hitů, jako například Naštěstí, Ve hvězdách, Doteky nebo Píšem si svůj sen, ve kterém rapuje také Leoš Mareš. Jestli oba pánové touto písní společně pobaví všechny návštěvníky NC Borská pole, se nechte překvapit.
 
„Nákupní centrum Borská pole slaví 20. narozeniny! Popřát přijdou Leoš Mareš a Pavel Callta.“
 
Kouzelník a bavič Damian Odess-Gillett je celosvětově známým umělcem. Jeho obličej a kouzelné ruce jsou k vidění v reklamách mimo jiné pro Starbucks, Škoda a Budweiser. Vystupoval v mezinárodních seriálech – Borgiové, Kurýr, Boj o těžkou vodu – a spolupracoval také se známými českými režiséry Petrem Zelenkou, Radimem Špačkem a Ondřejem Trojanem. Je tedy jasné, že jeho show bude na narozeninové oslavě rozhodně stát za to.
V programu dále nebudou chybět módní přehlídky butiků z Nákupního centra Borská pole, takže budete přesně vědět, co si letos na podzim a v zimě vzít na sebe. Žádná narozeninová oslava se neobejde bez narozeninového dortu a ani tato party nebude výjimkou. Celé pohodové odpoledne završí nádherný ohňostroj před Nákupním centrem.
Ještě předtím se můžeme těšit na opravdové napětí a emoce. Vyvrcholí totiž velká soutěž a jeden z návštěvníků vyhraje zdarma a napořád úplně nové auto Toyota Aygo. O pořádnou dávku radosti tak opravdu nebude nouze!
 
Soutěž o Toyotu Aygo nabírá soutěžící do 5. listopadu
Od 15. října do 5. listopadu je u prostředního vchodu do nákupního centra vystavena Toyota Aygo. Celý její vnitřek je vyzdoben balonky. Návštěvníci mají za úkol uhodnout, kolik balonků je v automobilu schováno. Počet balonků napíšou na kartičky, které jsou připraveny v blízkosti automobilu a vhodí do schránky.
Tři stovky nejlepších tipujících do 9. listopadu obdrží informativní email s pozvánkou na narozeninovou oslavu. Na samotné akci pak mezi 14. a 16. hodinou finalisté budou moci tahat jeden z 300 balonků. Každý balonek nabízí lákavé ceny a ve dvaceti z nich se bude ukrývat postup do Velkého finále! To proběhne v 16:30 přímo na pódiu, kde společně s moderátorem Leošem Marešem budou soutěžící tahat balonky s opravdu lákavými výhrami, kde ta hlavní je – NOVÁ TOYOTA AYGO z nového autosalonu Toyota Dolák v Nákupním centru Borská pole! Více informací o soutěži a kompletní pravidla najdete na www.iborskapole.cz.
 
Program 20. narozenin NC Borská pole
14:00  Zahájení akce Leoš Mareš
14:10  Módní přehlídka
14:25  Rozhovor s osobností / návštěva koutku s balonky
14:35  Hudební vystoupení Pavel Callta
15:00  Kouzelník Damian Odess-Gillett
15:20  Rozhovor s osobností / návštěva koutku s balonky
15:30  Módní přehlídky
15:45  Hudební vystoupení Pavel Callta
16:15  Rozhovor s osobností / návštěva koutku s balonky
16:20  Módní přehlídka
16:30  Velké finále soutěže s balonky
17:00  Krájení dortu
17:15  Ohňostroj
17:30  Ukončení akce

↑ zpět na začátek článku ↑

Nákupní centrum Borská pole slaví 20. narozeniny

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů