Narozeniny Nákupního centra Borská pole

NC Borská pole U letiště 2/1074, Plzeň
e-mail: dotazy@iborskapole.cz telefon: +420 377 421 986
web: http://www.iborskapole.cz/

V sobotu 12. listopadu od 10 do 17 hodin oslaví oblíbené plzeňské nákupní centrum 24. narozeniny. V rámci speciálního dne se celá pasáž promění na herní zónu a pro návštěvníky budou připravené zajímavé a časově nenáročné hry, díky kterým budou moci vyhrát velmi lákavé ceny. Mezi ty nejzajímavější patří možnost nákupu až do výše tří tisíc korun.

Návštěvníci se mohou těšit na hry, které během posledních let bavily stovky soutěžících. Ti, kteří chodí do Nákupního centra Borská pole pravidelně, si připomenou oblíbené hry Truhla a Poznávačka, uprostřed pasáže pak bude připravená hra, která aktuálně baví všechny soutěžící – Chyť si výhru.

„Soutěže a nákupy zdarma! Takové budou další narozeniny Nákupního centra Borská pole!“

Ve hře Truhla si soutěžící nejprve zvolí kategorii, ve které bude soutěžit. Za každých utracených 1 000 korun dostane účastník šanci vybrat si a vyzkoušet jeden klíč. Pokud se mu zvolenou truhlu podaří odemknout, vybere si libovolnou obálku. V případě, že se mu truhlu odemknout nepodaří – hra končí. Soutěž má připomínat pirátské truhly se zlatem a tomu odpovídají také kulisy. Poničená loď, která narazila na pustý ostrov a u ní stylově oblečený pirát s mluvícím papouškem.

Poznávačka se hraje na dotykové obrazovce, kde si každý hráč nejprve zvolí kategorii a následně otevírá políčka, pod kterými jsou fotografie z hraných i animovaných filmů. Po odkrytí všech políček, které má soutěžící k dispozici na základě jeho útraty, odpoví na otázku „Co se skrývá na obrázku“. V případě správné odpovědi vyhrává soutěžící cenu odpovídající dané kategorii. V případě chybné odpovědi pro účastníka hra končí. Narozeninová Poznávačka bude částečně věnována dětem, protože téma obrázků, které budou návštěvníci hádat, je Pohádky. Na obrazovce se tak budou odkrývat fotografie z filmů jako například Lego Příběh, Tlapková Patrola, Shrek a další.

Soutěž Chyť si výhru je pro návštěvníky, kteří mají rychlé ruce a postřeh. Originální a speciálně pro NC Borská pole vyrobený hrací automat totiž při začátku každé hry začne foukat prudký vzduch do pingpongových míčků, které se nachází uvnitř. Soutěžící vloží ruku do otvoru v automatu a může začít hrát Chyť si výhru. Během časového limitu 25, 30 a 35 sekund má soutěžící za úkol pochytat co nejvíce míčků. Pokud na konci časového limitu bude mít stranou 17 a více míčků – vyhrává hlavní cenu.

Ceny budou ve všech soutěžích totožné a bude se hrát o více než lákavé ceny. V hlavní roli bude možnost nákupu v NC Borská pole až do výše 3 000 Kč, možnost nákupu pak bude také v hodnotách 2 000 Kč, 1 000 Kč a 500 Kč. Do všech soutěží se může zapojit každý, kdo se u hostesek prokáže paragonem – účtenkou, jejíž hodnota bude nejméně 2 000 korun. Pro zapojení do soutěže lze použít i několik účtenek najednou – jejich hodnoty je možné sčítat.

Pro vstup do hry nelze použít více než jednu účtenku od stejného obchodníka (téhož obchodu). Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky pořízené za nákup v obchodech NC Borská pole. Pro účast v soutěži je možné použít pouze účtenky s datem 12. listopadu 2022.

Více informací naleznete na www.iborskapole.cz.

↑ zpět na začátek článku ↑

Narozeniny Nákupního centra Borská pole

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů