Plzeňské hotelové noci

Plzeň Plzeň
e-mail: telefon:
web:

Kam v zimě vyrazit na víkend plný zážitků a kultury? Do Plzně! Západočeská metropole láká na tři víkendy, kdy bude o návštěvníky, kteří si zakoupí speciální pobytové balíčky, královsky postaráno. Užít si relax a pohodu a dobře pojíst a popít mohou i Plzeňští, kteří mohou vyrazit na degustační menu. To lze zakoupit zvlášť.

Městská příspěvková organizace Plzeň-TURISMUS společně s plzeňskými hoteliéry a dalšími partnery připravila zážitkový program Plzeňské hotelové noci. Ten ukáže Plzeň v tom nejlepším světle. V rámci balíčků mohou návštěvníci v Plzni přenocovat za zvýhodněné ceny, užijí si degustační menu a další hotelové služby nebo dárky. Každý hotel je jiný a nabízí jiné zážitky, a to jak pro turisty, tak i pro místní. Bonusem jsou vouchery na volný vstup nebo slevu na vstupenky do několika turistických cílů.

Plzeňské hotelové noci se uskuteční během tří víkendů: 21.–23. ledna, 25.–27. února a 25.–27. března 2022 v sedmnácti zapojených plzeňských hotelech a penzionech. Přichystaný je i doprovodný program plný kultury a zážitků.

V rámci pobytového balíčku Plzeňských hotelových nocí bude možné se zdarma podívat do Loosových interiérů, Západočeské galerie, Pivovarského muzea a muzea Patton Memorial Pilsen a využít 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje.

Do projektu Plzeňské hotelové noci jsou zapojeny hotely Avenue Pallova 28, Courtyard by Marriott Pilsen, Green Gondola, Hotel Central, Hotel Continental, Hotel Panorama, Hotel Plzeň, Hotel Trend, Hotel U Pramenů, Hotel Victoria, Ibis Plzeň, Parkhotel Congress Center Plzeň, Penzion U Salzmannů, PRIMAVERA Hotel & Congress centre, Purkmistr – Pivovarský dvůr Plzeň, Vienna House Easy Pilsen, Wellness Penzion U Gigantu.

Více informací na www.plzenskehotelovenoci.cz.

↑ zpět na začátek článku ↑

Plzeňské hotelové noci

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů