Plzeňské hotelové noci

Plzeň Plzeň
e-mail: telefon:
web:

Zvýhodněné pobytové balíčky nabízí v zimních měsících plzeňské hotely a penziony. Vedle ubytování a dalších hotelových služeb dostanou v rámci akce Plzeňské hotelové noci turisté k pobytu jako bonus zdarma pestrou nabídku zážitků.

Víkendové pobytové balíčky mimo hlavní turistickou sezonu, zato s výraznou slevou, doplňkovými službami a pestrou nabídkou zážitků v ceně, nabízí v první čtvrtině roku plzeňští ubytovatelé ve spolupráci s provozovateli turistických cílů. Do Plzeňských hotelových nocí se letos zapojilo celkem 18 ubytovacích zařízení od penzionů, přes menší hotely v centru až po větší čtyřhvězdičkové hotely.
„Každý z balíčků obsahuje ubytování se snídaní a různé hotelové služby. V ceně jsou například tříchodová večeře, poukaz do restaurace, wellness, vstup do fitness či pivní lázně. Kompletní balíčky na dvě noci pro dvě osoby se pohybují v cenovém rozmezí od 3350 do 6000 korun. Výhodnou nabídku od 1750 korun lze využít také pouze na jednu noc. Každý si může vybrat dle svých preferencí a finančních možností,“ vysvětluje Zuzana Koubíková, ředitelka městské příspěvkové organizace Plzeň – TURISMUS, která akci zaštiťuje.

Pestrá je nejen nabídka ubytování, ale také zážitků, které jsou zdarma či s výraznou slevou a jsou součástí každého pobytového balíčku. Všichni turisté, kteří využijí nabídky Plzeňských hotelových nocí, se budou moci zdarma zúčastnit komentované prohlídky historického centra města a komentované prohlídky bytových interiérů navržených světoznámým architektem Adolfem Loosem. Ty je nutné si rezervovat předem, stejně jako prohlídku návštěvnické trasy pivovaru Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou v ležáckých sklepích, na kterou klienti získají 25% slevu.

„K dispozici budou mít také volné vstupenky do Pivovarského muzea, muzea Patton Memorial Pilsen, Západočeského muzea v Plzni a Západočeské galerie v Plzni.  V březnovém termínu získají ubytovaní hosté navíc vstupenky na placené instalace v programu festivalu světla BLIK BLIK, který v Plzni pořádá DEPO2015 v termínu 24. – 25. března,“ doplňuje Zuzana Koubíková.


Podmínky rezervace
Nejprve si vyberte ubytovací balíček a zarezervujte ubytování. S potvrzením rezervace od ubytovatele obdržíte pokyny pro rezervace bonusových zážitků a využití voucherů na volné vstupy do turistických cílů.

Nejzazší termíny rezervací pobytových balíčků pro jednotlivé víkendy v rámci akce Plzeňské hotelové noci 2023 (pro pobyty na 1 noc i na 2 noci):

    víkend 27. – 29. 1. 2023 – nejpozději do čtvrtka 26. 1. 2023
    víkend 24. – 26. 2. 2023 – nejpozději do čtvrtka 23. 2. 2023
    víkend 24. – 26. 3. 2023 – nejpozději do čtvrtka 23. 3. 2023

Pokud nebude možné využít zakoupený balíček ubytování a služeb v termínu Plzeňských hotelových nocí, zrušení rezervace se řídí storno podmínkami konkrétního hotelu.


Z konkrétní nabídky balíčků jednotlivých hotelů je možné vybírat na webu www.visitplzen.eu/plzenske-hotelove-noci/.

↑ zpět na začátek článku ↑

Plzeňské hotelové noci

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů