PODZIM V PRAZDROJI

Plzeňský Prazdroj U Prazdroje 7, Plzeň
e-mail: reservations@asahibeer.cz telefon: +420 377 062 888
web: https://www.prazdrojvisit.cz/

Podzim klepe na dveře, barevné listí padá k zemi, ale v pivovaru Plzeňský Prazdroj to bude stále žít! Hned první říjnový víkend se můžete těšit na speciální program k výročí uvaření první várky světoznámého ležáku, ale také na koncert kapely Mirai, který rozezní nádvoří 3. října. Za týden, 8. a 9. října, obsadí nádvoří minipivovary na akci Brewstock. Každý den můžete také zavítat na prohlídkové trasy nebo se postavit za výčep na Škole čepování piva Pilsner Urquell. Vypsané termíny najdete na www.prazdrojvisit.cz.

02/10  /  15:00–22:00
Koncert v Prazdroji
Plzeňský Prazdroj zve na říjnový koncert, kterým společně ukončíme letní sezónu! Těšit se můžete na vystoupení známých kapel a bohatý doprovodný program.

PROGRAM:
LIWID
O5 A RADEČEK
EDDIE STOILOW
UDG
Časy budou upřesněny.

Bude pro vás připravena škola čepování piva, speciální prohlídky pivovaru a mnoho dalšího. V Dárkové prodejně na nádvoří pivovaru si můžete nechat vygravírovat na sklenici jméno či věnování, nebo vám na počkání vyrobí originální potisk na kšiltovku či tričko.

Po celý den také můžete navštívit speciální prohlídky pivovaru.
V ceně vstupenky je i první pivo zdarma! Doporučujeme lístky zakoupit předem online vzhledem k omezené kapacitě.
Vstupné je 179 Kč

01–03/10
Speciální prohlídky v říjnu
Oslavte 179. výročí uvaření první várky piva Pilsner Urquell na zpestřené prohlídce pivovaru! Poznejte příběh jedinečného ležáku a v pivovarských sklepích ochutnejte nefiltrované a nepasterizované pivo Pilsner Urquell načepované přímo z ležáckého dubového sudu.
Na speciální prohlídce nahlédnete také do Vodárenské věže, která patří k ikonám jak Plzeňského Prazdroje, tak i města Plzně a na závěr prohlídky navštívíte naši stáčírnu lahví, která patří k nejmodernějším v celé Evropě. Věděli jste, že doba naplnění jedné lahve je 70 minut včetně mytí? To i další perličky ze stáčírny se dozvíte na speciální prohlídce. Vstupenky a další informace o prohlídce najdete na www.prazdrojvisit.cz.

Škola čepování piva Pilsner Urquell
Přemýšlíte, že pro kolegy uspořádáte nezapomenutelný firemní večírek? Tak věřte, že na školu čepování piva přímo v pivovaru Plzeňský Prazdroj budou určitě dlouho vzpomínat! Každý si na vlastní kůži vyzkouší, jaké to je, postavit se za výčep a za odměnu dostane každý zúčastněný gravírovaný půllitr.

Kolekce Pilsner Urquell #Copatutoje
Legendární kolekce #COPATUTOJE inspirovaná plzeňským nářečím vznikla v roce 2015 v rámci vyhlášení hlavního evropského města kultury. Produkty #COPATUTOJE se staly symbolem města Plzeň, stejně jako zlatý ležák Pilsner Urquell. A pivovar je hrdý, že se do projektu mohl zapojit a připravit kolekci Pilsner Urquell #COPATUTOJE, která navíc podpoří dobrou věc.
Nová kolekce oblečení Pilsner Urquell #COPATUTOJE je v prodeji v Dárkové prodejně Plzeňského Prazdroje na nádvoří pivovaru a také na e-shopu www.eshop.prazdroj.cz. Koupí produktů přispějete na Onkologickou a radioterapeutickou kliniku Fakultní nemocnice Plzeň, konkrétně na zlepšení vybavení a okolí nemocnice. U každého kousku z unikátní kolekce se dozvíte, kolika korunami svou koupí přispějete.

Více informací najdete na www.prazdrojvisit.cz.

↑ zpět na začátek článku ↑

PODZIM V PRAZDROJI

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů