Předpremiéra dokumentu Karel za účasti režisérky

Amfiteátr Lochotín Pod Vinicemi 928/6, Plzeň
e-mail: telefon:
web:
žánr: dokumentární režie: Olga Malířová Špátová
délka: 133 min.
premiéra: od 07/10

Amfiteátr Lochotín zve i v září na mimořádný filmový zážitek, tentokrát na celovečerní dokumentární film Karel. Ten přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor.

Film Karel není a nemá být přehlídkou nesporné slávy Karla Gotta a jeho pěveckého talentu a úspěchů. Režisérka Olga Malířová Špátová vstoupila se svou kamerou tam, kde sláva končí a kde se z fenomenálního Zlatého slavíka Karla Gotta stává pouze Karel, nadšený malíř, milující manžel a táta svých dcer. Tvůrci totiž zachytili Karla Gotta nejen při jeho vystoupeních nebo při setkáních s fanoušky u nás i v Hamburgu, ale především v jeho domácím prostředí. Ať už v Praze, na chalupě, nebo na vsi, kde trávil dětství. Zpěvák se ve filmu vydává po stopách svého života na místa, která sehrála v jeho životě důležitou roli. Odhaluje neznámé zákulisí koncertů, i svůj život s rodinou a soukromí, které si jinak snaží s pokorou a láskou chránit. Díky upřímné otevřenosti Karla Gotta mohou diváci vidět autentický a jedinečný filmový portrét, plný nečekaných vzpomínek.

Projekce proběhne za účasti režisérky Olgy Malířové Špátové. Večerem vás provede moderátor Jirka Pelnář.

Vstupenky lze zakoupit v předprodeji za 250 Kč na www.plzenskavstupenka.cz nebo v den konání akce od 18:00 přímo před vstupem do amfiteátru Lochotín.

 

↑ zpět na začátek článku ↑

Předpremiéra dokumentu Karel za účasti režisérky

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů