Říjen v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:
V říjnu v Kině Beseda ještě budou doznívat projekce filmů od Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu (3. a 19. 10.) a Petra Kolečka Přes prsty (14. 10.), ale samozřejmě se můžete těšit i na nové snímky. Hned 2x můžete zhlédnout novinku Václava Marhoula Nabarvené ptáče (9. a 24. 10.), o které se hodně mluví i na zahraničních festivalech a byla vyslána za Českou republiku do bojů o Oscara. Z českých novinek vás ještě čeká černým humorem oplývající Národní třída (10. a 17. 10.) s Hynkem Čermákem v hlavní roli a Pražské orgie (21. 10.) Ireny Pavláskové.
 
„Říjen v Kině Beseda: Koncert Andrého Rieu, Nabarvené ptáče i nový Woody Allen."
 
Ze zahraničních premiér si nenechte ujít Jokera (16. 10.), který na filmovém festivalu v Benátkách porazil právě Nabarvené ptáče. Jemnější filmové duše jistě zajdou na novou romantickou komedii Woodyho Allena Deštivý den v New Yorku (7. 10.), v níž dva vysokoškoláci prožijí propršený den trochu jinak, než si představovali. Hudební fandové by zase měli určitě zajít na dlouho očekávaný koncertní snímek Rogera Waterse Us + Them (2. a 6. 10.). Po předchozích mimořádně úspěšných titulech míří na plátna kin i letošní koncert Andrého Rieu z jeho rodného Maastrichtu. Tentokrát v rytmu valčíku a s podtitulem Smím prosit? (28. 10.). Filmové fajnšmekry určitě nenechá chladnými premiéra snímku ikony amerického nezávislého filmu Jima Jarmusche nazvaného Mrtví neumírají (23. 10.), v níž bude zombíky kosit Bill Murray a Adam Driver.
Říjnový program Kina Beseda myslí i na dětské diváky. Nejprve je čeká nová česká pohádka Hodinářův učeň (12. 10.) se skvělým Viktorem Preissem a o týden později animovaná klasika Lví král (19. 10.) tentokrát zpracovaná pomocí nových filmových technologií.

↑ zpět na začátek článku ↑

Říjen v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů