Srpen v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:
Oblíbený blok cestovatelských přednášek v programu Měšťanské besedy opět nebude chybět. Během podzimu tak můžete vyrazit na Nový Zéland, do Kanady, budete se plavit Atlantickým oceánem či třeba zavítáte i do neprostupné kolumbijské džungle.
Šňůra cestovatelských přednášek odstartuje na začátku září přednáškou o Novém Zélandu (5. 9.). Pokud budete ještě na dovolené, nic nerušte – poslední přednáška letošního roku bude totiž také patřit Novému Zélandu (17. 12.). Tentokrát vás po obou ostrovech provede známý fotograf Jan Březina. Září nabídne ještě čtyřměsíční putování Tomáše Kůdely Atlantickým oceánem.
 
„Cestujte s Besedou. Na podzim vyráží na Nový Zéland, do Kanady i do Súdánu.“
 
V říjnu se podíváte na Srí Lanku (1. 10.), poznáte potomky dávné kultury Tairona, kteří žijí v neprostupné kolumbijské džungli (15. 10.), a vyrazit můžete do Kanady (29. 10.), nádherného kouta naší planety s nekonečnou tundrou s bílými ledovci a nespoutanou divočinou.
V listopadu jistě přijde vhod přednáška Vladimíra Váchala o horkém Súdánu (12. 11.) a Michal Kroužek vás pozve na treking napříč Pyrenejemi (26. 11.). Společnost vám budou dělat jen hory, lesy, jezera, lesní zvěř a všudypřítomný hmyz.
Prosinec pak nabídne perly Indického oceánu, Zanzibar, Réunion a Seychely (10. 12.), a již zmíněný Nový Zéland.
Srpen v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů