The Show Time

OC Plzeň Plaza Radčická 2, Plzeň
e-mail: telefon:
web: https://plzen-plaza.klepierre.cz/

Prázdniny sice už budou za námi, ale čas na výjimečné zážitky nekončí nikdy. Proto u Obchodního centra Plzeň Plaza vyroste exkluzivní dvojitá VSA Xtreme MAX rampa, na níž bude po celý den probíhat atraktivní program. Rampa bude mít v Plzni svoji premiéru a představí se na ní mistři České republiky, Evropy i světa v BMX, SK8, freestyle scooteru a dalších letních extrémních sportech. Jejich výkony doprovodí audiovizuální efekty. Za celým projektem stojí profesionální jezdec BMX Jan Valenta, jenž bude programem také provázet.

Program přinese show skutečných hvězd. Publikum se může těšit třeba na výkony našeho nejlepšího freerunnera Jima Dohnala. Free running je akrobatická sportovní disciplína, při níž jde o to, aby jezdci hladce a plynule překonali překážku. Při tom elegantně a esteticky provádějí různé přeskoky, skoky a jiné akrobatické pohyby.
Své kousky předvede i dvojnásobný mistr republiky ve freestyle BMX v disciplíně miniramp Erik Figar, dvojnásobný mistr Evropy, freestylový scooter jezdec Tomáš Lorenc či Ondra Havlíček nebo Štěpán Troubil. Ti všichni také divákům rádi dají svůj autogram.

Akce The Show Time přiláká nejen fanoušky letních extrémních sportů, ale všechny, kteří si chtějí užít nabité odpoledne a především nevšední atmosféru této akce. Adrenalinové kousky na rampě doplní i bohatý doprovodný program plný stylové muziky. Po celý den tu bude hrát Monster Energy DJ Lucky Boy a v závěru dne se můžete těšit na koncert ATMO MUSIC.

Ale diváci nebudou muset zůstávat jen v pasivní roli. Připraveny jsou pro ně workshopy, na nichž si ledacos budou moci vyzkoušet. První začne deset minut po druhé hodině a další deset minut před čtvrtou a deset minut před šestou. Chybět nebudou ani soutěže o ceny a skvělá zábava po celé odpoledne!

Rampa ohromných rozměrů
MAX rampa slouží pro doprovodné programy akcí v podobě nepřekonatelné show letních extrémních sportů freestyle BMX a skateboardingu. Díky detailnímu propracování všech svých částí umožňuje profesionálním sportovcům světové úrovně provádět ty nejtěžší triky v rádiusech, přes spinu, funbox nebo na wall ride. Svým vzhledem a velikostí vytvoří rampa neobvyklou a jedinečnou atmosféru. Jen samotná rampa zabírá sedm a půl krát jednadvacet metrů a její výška je čtyři metry! Postavit ji zabere šest hodin.

Jim Dohnal
Freerunner, kaskadér a herec, který sám o sobě říká: „Umím létat a dokážu při tom dělat salta a hrát. Tělo je jediná věc, kterou v životě nemůžeme vyměnit. Používání těla k pohybu je umění, kterému jsem zasvětil svůj život a stal se tím známý.“ Freerunnu a parkouru se věnuje už deset let a je jediným českým freerunnerem, který je sponzorován individuálně, nikoli v rámci nějakého týmu.

ATMO MUSIC
Jedna z nejpopulárnějších tuzemských kapel současnosti ATMO MUSIC je liberecký hudební projekt, jehož hlavními členy jsou rapper Beef a hudební producent ODD, v jeho širším základu však můžeme nalézt zpěváka Jakuba Děkana známého z kapely JUST TRY, či jiné muzikanty. ATMO MUSIC vychází především z kořenů ovlivněných rapovou hudbou, ale jejich tvorba se otevírá více žánrovým přesahům. Jejich debut „Andělé x Démoni“ patřil mezi celkově nejprodávanější tuzemská alba roku 2014.

Program:

10. 9.   13:00    Show letních extrémních sportů – zahájení
             14:00    The Show Time: BMX, SK8 & Scooter – Warm Up
             14:10    Workshopy letních extrémních sportů pro veřejnost
             14:50    Free running show (také v 16:50 a 18:50 hod.)
             15:00    The Show Time: BMX, SK8 & Scooter (také v 17:00 a 19:00 hod.)
             15:30    Soutěže o ceny (také v 17:30 hod.)
             15:50    Workshopy pro veřejnost, výuka základních triků (také v 17:50 hod.)
             19:20    Autogramiáda
             19:30    Live DJ Lucky Boy
             20:00    Koncert ATMO MUSIC
             20:45    Ukončení programu

↑ zpět na začátek článku ↑

The Show Time

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů