UGO salaterie

Olympia Plzeň Písecká 972/1, Plzeň
e-mail: info@olympiaplzen.cz telefon: +420 377 918 932
web: http://www.olympiaplzen.cz/

Letní plavková sezóna si přímo žádá saláty, osvěžující drinky a speciality z grilu. Pokud to vše nabízí salaterie UGO v Obchodním centru Olympia Plzeň, je úspěch zaručen: určitě vám tu bude chutnat a zdravý životní styl vás tu bude bavit.
Můžete si tu dát třeba Farmářský salát s kuřecím masem, který tvoří grilované brambory a kukuřice, restovaná cibulka a jogurtová zálivka s pažitkou. Nebo můžete poobědvat pečeného lososa s čočkou a hořčičnou zálivkou. Nebo byste snad dali raději přednost hovězím líčkům s grilovanými bramborami, cherry rajčaty, grilovanými paprikami a zálivkou s ajvarem a petrželkou?
Pokud máte raději něco bez masa, pak tu pro vás mají třeba grilovaný kozí sýr s medem, restovanou řepou s cibulkou, rukolou, brusinkami a řepnou zálivkou s balsamikem. Jestli ovšem pospícháte a nemáte čas se s jídlem v klidu posadit, můžete si dát Wrap UGO Caesar či Wrap ovčí sýr s olivami nebo muffin s balkánským sýrem a sušenými rajčaty nebo třeba bagetu pastrami s křenem, zelím, sýrem a hrubozrnnou hořčicí. To vše můžete zapít ovocnými drinky, jako je třeba šťáva z grepu, pomeranče a jablek či smoothies se superpotravinami, jako je kupříkladu guarana, spirulina nebo nepražené raw-kakao.
Více na www.ugo.cz a na www.olympiaplzen.cz.

UGO salaterie

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů