Únor v Kině Beseda

Kino Beseda Kopeckého sady 13, Plzeň
e-mail: ticketing@dominikcentrum.cz telefon: +420 378 035 415
web: http://www.mestanska-beseda.cz
žánr: režie:
délka:
premiéra:

Vůbec poprvé ve filmové historii je odhalena totožnost Spidermana a náš dobrý soused již nedokáže oddělit svou zodpovědnost superhrdiny od běžného života, čímž se jeho nejbližší ocitnou ve velkém nebezpečí. Jak se s tím Peter Parker popere, zjistíte 2. února v novince Spider-Man: Bez domova. V další novince C’mon C’mon (9. 2.) se můžete společně s Joaquinem Phoenixem vydat napříč Spojenými státy a pozorovat, jak se mezi osamělým rozhlasovým novinářem a jeho podivínským synovcem rodí nevšední přátelství.
Na svatého Valentýna můžete díky snímku Spencer nakouknout pod pokličku královské rodiny. Během vánočních svátků s královskou rodinou se Diana Spencer, potýkající se s duševními problémy, rozhodne ukončit své 10 let trvající a dávno vychladlé manželství s princem Charlesem.
Bradley Cooper se 16. února představí v kriminálním dramatu Ulička přízraků jako mladý ambiciózní umělec s nadáním zmanipulovat lidi díky vhodně zvoleným slovům a poslední únorový den si v Kině Beseda můžete zkusit, jaké by to bylo, kdyby na Zemi žuchnul Měsíc! Ve filmu Moonfall neznámá síla vychýlila Měsíc z oběžné dráhy kolem Země a ničivé záplavy, tsunami, zemětřesení a požáry jsou jen začátek.
Z českých novinek Kino Beseda promítne komedii Srdce na dlani (7. a 23. 2.), za kterou stojí tvůrci hitu Ženy v běhu, a taky novinku Jiřího Havelky Mimořádná událost (21. 2.), v níž se ocitnete ve vlaku, který nikdo neřídí.

Únor v Kině Beseda

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů