Vánoce na Trojce

Plzeň - více míst Plzeň
e-mail: telefon:
web:

S ohledem na zhoršující se epidemickou situaci a platná nařízení vlády ruší městský obvod Plzeň 3 kulturní program a mini trh při rozsvěcování stromečků na Skvrňanech a Borech.

„Moc mě mrzí, že nemůžeme připravený program zrealizovat. Chtěli jsme letos rozsvícení stromečků rozšířit o koncert a malý vánoční trh, ale bohužel to není možné. Stejně tak je mi líto, že jsou zrušené i Adventní trhy na náměstí Republiky v Plzni. Věřím, že když si nemůžeme užít předvánoční atmosféru společně, o to víc si ji užijeme doma se svými blízkými,“ říká starosta obvodu David Procházka.

Na Skvrňanech ve vnitrobloku K. Steinera se rozsvítí stromek v neděli 5. prosince v podvečer. O týden později se stromeček rozzáří ve vnitrobloku Šimerova a Borech. Rozsvícení stromečků bude možné sledovat online na FB profilu městského obvodu.

Ani letos nebude chybět charitativní rozdávání vánoční polévky na náměstí Republiky, které se uskuteční 22. prosince od 15 hodin.

Vánoce na Trojce

zobrazit celý program rubriky

V programu

Vánoce na Trojce

vystoupení dětí z 15. ZŠ, Maxim Turbulenc, rozsvícení stromečku, pěvecký soubor Hlas, Skvrňany, Vnitroblok K. Steinera u OC Albert

5.12. 15:00

Plzeň Skvrňany

Vánoce na Trojce

vystoupení dětí z 15. ZŠ, hrají TUTTI VOCI a Vysoká tráva, rozsvícení stromečku, Bory, Vnitroblok Šimerova u OC Luna

12.12. 15:30

Plzeň Bory

Vánoce na Trojce

charitativní rozdávání vánoční polévky na náměstí Republiky

22.12. 15:00

Náměstí Republiky

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů