XVII. reprezentační ples Plzeňského kraje

Parkhotel U Borského parku 31, Plzeň
e-mail: hotel@parkhotel-czech.eu telefon: +420 608 111 702
web: http://www.parkhotel-czech.eu/

Blíží se plesová sezóna a s ní pochopitelně i tradiční ples Plzeňského kraje. Již XVII. reprezentační ples Plzeňského kraje se bude konat v sobotu 1. února 2020 v Parkhotelu v Plzni. Vstupenky zakoupíte od 2. prosince na webu GoOut v ceně od 250 do 600 Kč.

Ples s podtitulem „křišťálový“ bude laděn do zimních barev a přítomné přenese do atmosféry ledového království. K tanci i poslechu bude hrát Big Band Karla Vlacha, zazpívají Miro Žbirka a Tereza Mašková a večerem bude provázet Petr Vágner. Těšit se můžete také na vystoupení tanečního páru z televizního pořadu StarDance 2018: během večera zatančí Veronika Arichteva a Michal Necpál. Milovníci dobré kávy mohou navštívit kavárničku Pappa Coffee, chybět nebude ani památeční foto z této společenské události, která je vrcholem plesové sezóny. Večer zpříjemní svým programem také kapela Sebranka v sále Conferenza.

U příležitosti krajského plesu zorganizoval Plzeňský kraj finanční podporu, tentokrát netradičně zaměřenou na otevření tabuizovaného tématu zneužívání dětí na internetu. Vybranými finančními prostředky chce podpořit projekt „V síti“, který prostřednictvím celovečerního dokumentárního filmu otevírá tabu nebezpečí na internetu především pro děti. Režisér filmu Vít Klusák společně s aktérkami filmu, které čelily kontaktu s nebezpečnými individui, bude se žáky škol diskutovat o nebezpečí číhajícím ve virtuálním prostředí, jehož existenci si většina dětí ani rodičů si nepřipouští.

Orchestr Karla Vlacha
Orchestr Karla Vlacha je jedním z nejvýznamnějších představitelů swingové, jazzové, taneční a populární hudby. Pod jménem svého kapelníka vystupuje od roku 1939, a to i přesto, že Karel Vlach v roce 1986 zemřel. Dnes orchestr hraje na plesech, koncertech, festivalech a společenských akcích po celé České republice, kde doprovází hvězdy naší populární hudby a představuje instrumentální mistrovství svých sólistů.

Tereza Mašková
Tereza Anna Mašková je vítězka páté řady pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar. Porotu i diváky tu zaujala nejen rozsahem svého hlasu, ale také svými růžovými vlasy. Krátce po vítězství v SuperStar dostala nabídku účinkovat v páté řadě show Tvoje tvář má známý hlas, kde ztvárnila Rihannu, Karla Gotta, Pink nebo rappera 50 Centa. Před rokem jí vyšlo album Tereza Mašková, které vzápětí doplnil singl New Me.
 
Miro Žbirka
Miro Žbirka začínal v popmusic jako člen skupiny Modus. V roce 1977 získal s Jankem Lehotským a Marikou Gombitovou zlatou Bratislavskou lyru za píseň Úsmev. V období 1976–1980 nahrál s touto skupinou dnes už klasické hity Dievčatá, Drahá, Zažni a další. V roce 1981 založil s Laco Lučeničem skupinu Limit a vydal se na sólovou dráhu. O rok později se stal prvním Slovákem a historicky druhým zpěvákem vůbec, který připravil Karla Gotta o Zlatého slavíka. Za zlom ve své kariéře považuje ale až rok 2015, kdy v legendárním anglickém studiu Abbey Road natočil album Miro.
 
Veronika Arichteva a Michal Necpál
Herečka Veronika Arichteva a Michal Necpál se spolu postavili na taneční parket loni na podzim v deváté řadě taneční soutěže StarDance. Okouzlili publikum i porotu a sbírali body kolo za kolem. Nakonec skončili na čtvrtém místě.
 
Petr Vágner
Žádný ples se neobejde bez zkušeného moderátora, kterým bude pro XVII. ročník reprezentačního plesu Plzeňského kraje Petr Vágner. Tento český herec a moderátor se narodil v roce 1977 a vystudoval Vyšší odbornou školu hereckou. Spolupracoval s mnoha známými televizními i divadelními režiséry.

↑ zpět na začátek článku ↑

XVII. reprezentační ples Plzeňského kraje

zobrazit celý program rubriky

V programu

XVII. reprezentační ples Plzeňského kraje

1.2. 19:30

Parkhotel

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů