Z jeviště hlediště aneb balet je silné kouzlo

Nová scéna DJKT Palackého náměstí 30, Plzeň
e-mail: telefon: +420 378 038 049
web: https://www.djkt.eu/nova-scena

Komponovaný večer baletního souboru diváky přesvědčí o tom, že balet má tu kouzelnou moc spojovat lidi a přivést je na jedno místo, a to i v časech ne úplně radostných. Kvalitní kulturní zážitek přinesou sólisté a členové souboru baletu DJKT v mozaice rozmanitých choreografií. Těšit se tak můžete např. na letošní čerstvou sólistku Saru Auroru Antikainen, charismatického Gaëtana Pirese, plzeňskými diváky oblíbeného Richarda Ševčíka a další.


Obnovený provoz divadel (byť prozatím jen v omezeném režimu) zahájilo DJKT sérií speciálních podvečerních programů, které se odehrávají v jediné premiéře, nyní již pro dvě stě diváků. Na ty čeká nejedno překvapení. Tím největším asi je, že hledištěm se tentokrát stává netradičně uspořádané jeviště. Zažijte jedinečný pocit divadelních prken pod nohama!


Představení začínají vždy v 18 hodin a vstupenky za jednotnou cenu 119 Kč je možné zakoupit on-line i v pokladně předprodeje – Smetanovy sady 16 – v běžné otevírací době, tedy od 9 do 18 hodin.

Vstupenky tentokrát není možné zakoupit na místě před představeními.

Přestože se jednotlivá představení odehrají na jevišti Nové scény, vstup je možný půl hodiny před začátkem představení a pouze přes vchod Malé scény DJKT.

Z jeviště hlediště aneb balet je silné kouzlo

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů