Živá ulice

Plzeň - více míst Náměstí republiky, Plzeň
e-mail: telefon:
web:

Hlavní část festivalu Živá ulice se tradičně uskuteční během deseti srpnových dnů, a přestože myšlenka oživení plzeňských ulic a koncertů bez vstupného zůstává zachována, bude se letošní pátý ročník od těch předchozích přeci jen lišit. Na náměstí Republiky bude připravena příjemná zahradní slavnost s hudbou, U Branky vyroste hudební klub pod širým nebem, z Proluky hřiště s představeními pro děti a párty pod korunami růžových keřů si užijete v Šafaříkových sadech. Jednotlivé dny festivalu budou tematicky laděné, např. den v rytmech swingu nebo balkánu, kníratej den, den v pohybu či den pro děti, a v programu najdete jména jako Xavier Baumaxa, Jiří Schmitzer, Kníry, ZNC, Anna Polívková a celou řadu dalších! Více na www.zivaulice.eu.

PROGRAM Živá ulice 2016
12.–21. 8.    Multižánrový festival v ulicích města

Náměstí Republiky
15. 8.    17:00    Hudba z týmu / mixtape od Matěje
    18:00    Žonglérsko-chůdařský workshop (do 20:00 hod.)
    18:30    Bulk – psychedelic urban folklore
    19:45    Gadjo.cz feat Mário Bihári – roots & future, balkan latin session
    21:15    Circus Problem – dance music, klezmer
16. 8.    17:00    Hudba z týmu / mixtape od Davida
    18:30    Tomáš J. Holý – acoustic-post rock
    19:45    Jiří Schmitzer – acoustic-punk
    21:15    Kníry – rock'n'roll-punk
17. 8.    17:00    Mixle v piksle – Vypsaná fiXa pro děti
    18:30    Bombarďák – kapela pro děti
    20:00    Tančírna s Annešanté + swing&rock'n'roll afterparty
18. 8.    14:00    DJ S-BisH (také 19. 8.)
14:00    Plzeň Fashion days
    17:00    Jiří Vidasov (solo piano)
    19:00    Ježkovy stopy & workshop s tanečníky z Groovy Cats
    20:30    James Wing ft. live sax
19. 8.    12:00    Plzeň Fashion days
17:00    Hudba z týmu / mixtape od Dominiky
    18:15    St. JOHNNY – jump-blues
    19:45    Xavier Baumaxa – folk
    21:15    Frajara*Putika – ska-reggae
20. 8.    17:00    Hudba z týmu / mixtape od Táni
    18:30    The Aprill – rock
    18:45    Vyhlášení výsledků Run Tour
    19:45    Criminal Colection – punk rock
    21:15    Trautenberk – alternative-metal
21. 8.    17:00    Hudba z týmu / mixtape od Filipa
    19:45    Anička Polívková a Iby Pop: Aniby neřekla – pop-acustic
    21:15    Voilà! – alternative-pop

Anděl café stage (U Branky)
15. 8.    18:00    Donnie Darko – rock-progressive
    19:15    Tabasker – klezmer-world music
    20:45    Znouzecnost – bigbít-punk
16. 8.    18:00    Known as Brooklyn – indie-rock
    19:15    teepee – indie-folk, host: Mikoláš Růžička a další
    20:45    Kittchen – industrial-folk
17. 8.    18:00    Moodshake – funk fusion
    19:15    Burlesque – chanson, tango, acustic
    20:45    Tony Ducháček & Garage – rock
18. 8.    19:00    DJ Fatte
    20:00    Idea + DJ Fatte
    20:30    Rest + DJ Fatte
    21:00    MC Gey + DJ Fatte
    21:30    Idea, Rest DJ Fatte, MC Gey
19. 8.    18:00    Electric Lady – power funk, rock, funk rock
    19:15    Walter Schnitzelsson – rock´n´roll
    20:45    Ventolin – acid-techno
20. 8.    17:00    Twin Peaks: Fire Walk With Me
    19:15    Manon Meurt – shoegaze
    20:45    John Wolfhooker – rock
21. 8.    18:00    Vobezdud – folk-punk
    20:45    Vložte kočku – emo-electronica

Proluka (Křižíkovy sady)
12. 8.    18:00    French Touch – koncert k vernisáži
    18:00    Barva na ulici – vernisáž výstavy k výroční 700 let Karla IV.
21:00    AMY (r. Asif Kapadia) – silent kino
13. 8.    16:00    Marek a Marie: O psu PES – pohádka
    21:00    Takovej barevnej vocas letící komety – silent kino

14. 8.    16:00    Divadlo Buřt: O rybáři a jeho ženě – loutková klaunérie
15. 8.    16:00    Cirkus v hlavě – divadelní představení
17:00    Workshop pro děti v Proluce (také 16. až 21. 8.)
16. 8.    16:00    Anička a letadýlko: Kill Will – divadelní představení
17. 8.    16:00    Tme divadlo: Ukradené slunce – loutková pohádka
18. 8.    16:00    Toy machine: Pinokio + dřevěná dílna
19. 8.    16:00    Toy machine: Král ze zlaté kolébky
20. 8.    16:00    Loutky bez hranic & Ryba řvoucí: Červená Karkulka aneb Dobrodružství v galanterii + knoflíková dílna
21. 8.    16:00    Divadlo 100 opic: Daleká cesta Arašída a Kanišky

Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
12. 8.    20:00    Conexis uvádí Shtuby (IL) – funk, jazz, groove
    22:00    Klub 27 (vzpomínka na hudební legendy) / silent night
13. 8.    16:00    Inspiral DJs (také 14. až 21. 8.)
    22:00    Písničky Psích vojáků a kamarádů / silent night
14. 8.    16:00    Odpolední piknik před Inspiralem
    20:00    Místní borci uvádí Terraformer (BE)
15. 8.    16:00    Mike Noegraf (FR) – folk
    17:00    Yotam Ben Horin (ISR) – indie-alternative
    18:00    Joe McMahon (US)
    20:00    Jakub Kořínek & Kateřina Misíková – blues, jazz, folk
    21:00    Tabasker – balkan, klezmer, folklor, gipsy, electroswing
    22:00    Gadjo.cz / silent night – world'n'bass, gypsy latino jazz, rock'n'roll
16. 8.    18:00    Pavel Malina & Band – pop-rock
    20:00    The Blbs – alternative-rock
    22:00    DJ Tuzex / silent party – electro, rock
17. 8.    18:00    Papersand – pop
    20:00    BTnJ – funk-rap
    22:00    Dead Sailor / silent party – electro breakz party rockin
18. 8.    20:00    Sebevrány – alternative
    22:00    DJ Vegy / silent party
19. 8.    20:00    Pesopír – amateure obscenne folk
    22:00    Ventolin / silent party – acid-techno
20. 8.    20:00    Enest – jazz, pop, electro, klasická hudba
    22:00    DJ Maverick / silent party
21. 8.    20:00    Los Gádžos – dechová hudba, balkan world-music
    22:00    DJ N-Dee / silent night  

Sadový okruh
16. 8.    15:00    Babylon na plotně (také 17. 8.)

↑ zpět na začátek článku ↑

Živá ulice

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů