Živá ulice 2019

Plzeň - více míst Náměstí republiky, Plzeň
e-mail: telefon:
web:

Koncerty a večírky plné plzeňských kapel i zahraničních interpretů, divadlo pod širým nebem, scéna pro děti, český design a autorská móda, food festival, se kterým procestujete celý svět, výstava, workshopy, letní kino – to všechno přichystal osmý ročník Živé ulice. Letos navíc připomene třicet let od sametové revoluce. V desetidenním programu vystoupí například Zrní, Kapitán Demo, Prago Union, Houpací koně, Michal Ambrož & Hudba Praha, Monika Načeva & Michal Pavlíček, Garage & Tony Ducháček a další. Kromě hudebního programu se můžete těšit také na Mint Market Plzeň no 8 – dva dny autorské módy a designu proběhnou 15. a 16. srpna v ulici Bedřicha Smetany. Šafaříkovy sady provoní již tradičně food festival národnostních menšin Babylon na Plotně a Proluka bude po celou dobu patřit dětem. Vstup na všechny akce je zdarma, více na www.zivaulice.eu.

PROGRAM: 

Živá ulice 2019
Plzeň, www.zivaulice.eu, vstup zdarma
9.–18. 8. Multižánrový festival v ulicích města
Náměstí Republiky
14. 8. 16:30 Sapon – rock
           18:00 Tony Ducháček & Garage – rock´n´roll
           19:45 Monika Načeva & Michal Pavlíček – alternativa / indie rock
           21:15 Michal Ambrož & Hudba Praha – rock
15. 8. 16:30 To Veg – rock
            18:00 Hard To Frame – drum and bass
            19:30 Tabasker – klezmer-dance music
            21:15 Prago Union – hip hop
16. 8. 16:30 Myotox – crossover
            18:00 Kalle – alternative
            19:30 The Atavists – stoner rock
            21:15 Zrní – alternative
17. 8. 16:30 Hit the Freak – rock
            18:00 Branko's Bridge – rock
            19:45 Bert & Friends – future indie acid pop
            21:15 Kapitán Demo – thrash rap
Zach´s Pub
13. 8. 20:00 Garyho Hausbót – soul-rock'n'roll
14. 8. 20:00 Nasycen – rock pop
15. 8. 19:45 Nylon Jail – rock
16. 8. 20:00 Mediterian – world music
17. 8. 20:00 Pohřební kapela – world music-crossover
Proluka (Křižíkovy sady)
9. 8. 16:00 Barva na ulici – vernisáž výstavy
            20:00 Waxwing Company: Smysl Kura – divadelní představení
            21:00 Jízda (režie Jan Svěrák, 1994) – silent kino
10. 8. 16:00 Divadlo U staré herečky: Zvířátka a loupežníci
            21:00 Žiletky (režie Zdeněk Tyc, 1993) – silent kino
11. 8. 16:00 Divadlo U staré herečky: Ošklivé káčátko
            21:00 Thelma a Luisa (režie Ridley Scott, 1991) – silent kino
12. 8. 15:00 Loutkoviště – loutkové hřiště
           16:00 Divadlo 100 opic: Zimní pohádka
13. 8. 15:00 Loutkoviště – loutkové hřiště
           16:00 Toymachine: Šťastný kovboj – loutkové představení
           17:00 Dílna s Toymachine
14. 8. 16:00 Toymachine: Cirkusárium – loutkové představení
            17:00 Dílna s Toymachine
            20:00 Storytelling: 90s
15. 8. 16:00 Storytelling: Příběhový jukebox
16. 8. 16:00 Dřevěné divadlo: O princi z knížky
17. 8. 16:00 Divadlo Lo: Duhový princ
18. 8. 16:00 Divadlo Lo: Drak Mrak
Inspiral Garden (Šafaříkovy sady)
9. 8. 16:00 Inspiral DJs
            18:30 What's in the box – alternative rock / grunge
            21:00 IAH (ARG) – stoner rock
            22:00 S I L E N T: DJ Dirty Bastard
10. 8. 16:00 Inspiral DJs
            19:00 The Hows – alternative rock
            21:00 Medicine Boy (US) – dream noise
            22:00 S I L E N T: The Original Kumbash Sound
11. 8. 16:00 Inspiral DJs
            19:00 Papersand – pop-alternative
            20:00 Slam na ulici
            22:00 S I L E N T: DJs Sens & JCK
12. 8. 16:00 Inspiral DJs
            19:00 Ashley Abrman – elektronica
            21:00 Eddy Allen (UK) – rock, folk
            22:00 S I L E N T: DJs LX & Fat G / Booyaka meets Vanuatu
13. 8. 15:00 Babylon na plotně – foodfestival národnostních menšin
           16:00 Inspiral DJs
           19:00 Unlucky Funkers – funk-rock
            21:00 Loonaloop (AUS) – electro
            22:00 S I L E N T: DJ Lishuk & friends
14. 8. 15:00 Babylon na plotně – foodfestival národnostních menšin
           16:00 Inspiral DJs
           19:00 Sweet Jonny (UK) – garage rock
           21:00 Bulbul (AT) – rock, metal
           22:00 S I L E N T: #devadesátky
15. 8. 16:00 Inspiral DJs
           19:00 Milan Samko – indie-folk
            21:00 Sebevrány – alternative
           22:00 S I L E N T: DJ Kato & DJ Ramel
16. 8. 16:00 Inspiral DJs
           19:00 Midub – deep techno
           21:00 Bratři – electronica-experimental
           22:00 S I L E N T: Přesdržku DJs
17. 8. 16:00 Inspiral DJs
          19:00 d o k r u h u – weirdcountry, americana, denver sound
           21:00 Zagami Jericho – drum'n'bass
           22:00 S I L E N T: DJ Rusty & crew
18. 8. 16:00 Inspiral DJs
           19:00 Pesopír – folk-schlager
           21:00 Acid Row – stoner rock-punk
           22:00 S I L E N T: DJs Microdave & Full Contact
Anděl café stage (U Branky)
12. 8. 18:00 Esazlesa – hardcore
           19:15 První hoře – punk, jazz
           20:45 Už jsme doma – experimental-punk
13. 8. 18:00 Seventh Passion – progressive-rock
            19:15 Five Rivers Blues Band – blues, funk
            20:45 The Dozen Street – r'n'b, soul, hip hop, funk
14. 8. 18:00 Cold Meat Party – rock
           19:15 Houpací koně – indie rock
           20:45 Lenka Dusilová: Sólo – alternative
15. 8. 16:45 Kapela 35. plzeňského pěšího pluku – FOLIGNO
           18:00 Anteater – garage-alternative
           19:15 Manon Meurt – shoegaze
           20:45 Khoiba – elektronika
16. 8. 18:00 On Fire – pop, rock
          19:15 MoveBreakers – disco-funk-electronica
           20:45 Frajara Putika – ska-reggae
17. 8. 17:00 All At Once – blues, rock
           17:00 Holy Crab – jazz fusion
          18:15 David Kozák – folk
          19:30 Broken.45 – rock
           20:45 Moodshake – funk-jazz
18. 8. 18:00 LEE – alternative rock
           20:45 Lex Audrey (AT) – rock, metal
           20:45 Electric Lady – power funk, rock
Ulice Bedřicha Smetany
15. 8. 11:00 Mint: Plzeň Fashion Market
16. 8. 11:00 Mint: Plzeň Fashion Market
Andělský dvorek
13. 8. 21:00 Špína (režie Tereza Nvotová, 2017) – silent kino
           22:30 Kamil Fila: Rape culture ve filmu a seriálech – silent přednáška
14. 8. 18:00 Zapomenuté hrdinky – beseda s ženami českého disentu
           21:00 Nesmíš plakat – silent kino
15. 8. 17:00 Fakescape – unikni fake news
           19:00 Fakescape – unikni fake news
Krajské centrum vzdělávání a jazyková škola
10. 8. 18:00 Úvod do práce s PC: Rekvalifikační kurz – monodrama (vstupné 120 Kč)
            21:00 Úvod do práce s PC: Rekvalifikační kurz – monodrama (vstupné 120 Kč)

 

↑ zpět na začátek článku ↑

Živá ulice 2019

zobrazit celý program rubriky

V programu

Živá ulice 2019

program uveden u článku

9.8. - 18.8.

Plzeň - více míst

Sledujte nás

na sociálních sítích:

Ikona Facebook  

Kontaktujte nás

PROPAGANDA s. r. o.
Záběhlická 3254 / 51
106 00 Praha 10 – Záběhlice

více kontaktních údajů